• yahu bir herif var, yakışıklı ve kaslı, ibret alıyorum kendisinden. fakat hava yağmurlu ve soğukken okula kolsuz atletle geliyor. şimdi bu mallık değil de nedir?

herkeste beyin var ama bu zihinsel potansiyeli nereye aktardığın önemli. çirkin adamlar olarak bizim tek seçeneğimiz vardı; zekamızı keskinleştirmek. cinsel seleksiyon gereği yakışıklı adamın derdi başkadır, çirkin adamın derdi başka...
  • böyle bir sanrıma hiç görmedim, duymadım.

ofisimizde dış kapı ile iç ofisler arası mesafe biraz uzak, bir kaç kilometre, dolayısıyla dış kapıdan girince bazen otostop çekiyoruz. geçen gün beni biri aldı, adam hem yakışıklı, uzun boylu, biraz sohbet ettik çok da bilgili ve akıllı gibiydi, arabası da audi.

kıskanmadım adamı. onu kıskanacak cüret yok bende. o adam yapsın her şeyi, ben okeyim.

bu da böyle bir anımdır.
  • yakşıklık veyahut güzel tanımlaması kişiden kişiye değişir ki kişi kendinden eksik olan ne varsa o parçaya tutunur o parçayı ister.biraz da bakış açısıyla alakalı bu durum;herkes karşı tarafı anlayabildiği veya tanımlayabildiği kadar sanır ki çok yanlıştır.sözlük çok yalnızım lan.
hesabın var mı? giriş yap