şükela:  tümü | bugün
1756 entry daha
  • şu sıralar kendime vakit ayırdığımdandır
  • başlamışlar sözlük abazanları başlık altında “bn, bn” diye. hayır olm yakışıklı falan değilsiniz bu başlıktan da düşmez hiçbir şey uğraşmayın.

t: kime göre neye göre yakışıklı olup sap olan erkektir.
  • kıskançlık yüzünden hayatının içine edilmiş, dinlenmeye, huzura ve mutluluğa ihtiyacı olan erkektir.

yakışıklı olmasının yanı sıra bilir ki (bkz: gerçek erkek) ne sevgilisini/karısını aldatır, ne de anısına ihanet eder. sikişmez, sadece ve sadece kadını ile sevişir mutluluğu ve huzuru bulduğunda.
  • güzel, zeki ve eğlenceli olup aynı zamanda dengesiz olmayan kadın bulamayan erkektir. onlarca kendini böyle sanan kadınla takılmış ama onlarda da farkındalığın olmadığının farkına varmıştır.

beklentileri düşürüp düzenli sevişebildikten sonra sıkıntısı olmayan erkektir. tabi bu başlığa gelip entry girmesi çok da mutlu olmadığını göstermektedir...
  • sözlüğe günde birkaç kez giriyorum, her seferinde bu başlık solda. ve git gide böyle şeyler artıyor, acayip bir tatminsizlik, bir talep yoğunluğu var. aç köpek balıkları gibi dolanıyorlar. ben erkek halimle korkuyom lan sizden. *

oğlum yeter da. valla ziyan oldunuz ömrünüz bitti av kovalamaktan. bi sakin olup şöyle sıcak suda gevşe. kovalamaya ara ver birkaç ay. hobi olarak yine yaparsın bırak demiyorum. kendinle ilgilen bir süre. sonra eğer çok istiyorsan sevgili beklentilerini değiştir ve sana ilgi duyan ilk hatuna yapış. bak ilk hatun diyorum artık ne çıkarsa şansına. yok kiloluymuş yok zayıfmış demek yok. zira durumlar fecaat.

oldu bitti bu kadar. oh. ben bile rahatladım.
  • duvardaki aynalarının sırrını söküp yerine yakışıklı erkek posteri asanların buluştuğu başlık.
  • hayata sadece tek açıdan bakılarak yaşanmaz. yalnızlık bazen en güzel sevgilisi olur insanın. yalnızlık bir tercihtir, bu doğru. ama henüz kişi, tercihlerini sorgulatacak biriyle karşılaşmamışsa bu onun hatası da değildir. ayrıca evlenip yuva kurup nesilimi devam ettireyim bakış açısı da bana göre kusurulu. hayattaki tek amaç genetik miras bırakmak olmamalı. sevgi ise sadece bir kişiye ait olmamalı. insan nedensizce saçma sapan şeyleri sevebilmeli. örneğin; martılara simit atmak, çiğ köfteci ali ustadan azar işitmek, moda sahilinde çimlere uzanıp ücretsiz gitar resitali dinlemek, inmeden hacıosman-yenikapı arası 2 kez gidip gelmek. kısacası.... kimilerine göre delice, kimilerine göre sessizce yaşamak.
  • cok dar alanim var. cevrem yok. yeni bir hayata basladim. olagan ustu yalnizim.yeni sehir yeni kultur.
    ama derdim yok ... yok yaa. gozume toz kacti biseyim yok benim.. iyiyim iyi..
  • bikmistir.
  • bu başlığa yazayım da kızlar dm kutuma saldırsın.

biraz da 'yalnızlığımın sebebinin şimdiye kadar karşıma çıkan kadınlardaki o samimiyeti göremediğimden dolayı tercihen ve fakat zorunluluktan olmadığını' belirtim mi tamamdır.

yaaaaaaa hak!

https://media.tenor.com/…c4cacd3a6dd79389/tenor.gif
35 entry daha