şükela:  tümü | bugün
  • türkmax gurme kanalında yemek işi programının hem sunucusu, hem de aşçısı olan uğur volkan uysal'ın yeni youtube kanalı.

et mühürleme videosu ile açılış yapabilirsiniz.

kanal fragmanı

et mühürleme *
  • düzenli bir mutfakta, temiz bir tezgahta basitçe ve anlaşılır yemek videoları olan bir youtube kanalı. aynı zamanda izleyicilere mutfağa girme yönünde telkinde bulunuyor.

tavsiye ediyorum:
    işte o kanal...
  • kamera açıları çok kötü. ''bakın bu kıvamı alması lazım'' diyor, kamera başka yeri gösteriyor. zaten tavaya, tencereye odaklanma hiç yok neredeyse. düzeltmeleri lazım.
  • yaklaşık 2 haftadır sardığım youtube kanalı. bu kanalı keşfedene kadar uğur volkan uysal'ı da tanımıyordum.

izleyin/izletin efendim. paranın da ötesinde isteyerek, severek, zevk alarak bir iş nasıl yapılır onu da izlemiş oluyoruz.
  • güzel yemek tarifleri bulunduran (üstelik bu tariflerin bir çoğu da kolay tarifler) detayli anlatan aktif bir abi sunuyor kanaldaki sistem sunum vs çok güzel izlerken sıkılmıyor egleniyorsunuz resmen

amaaa

yorumlarda ya da bazen laf göndermeleri yapıyor çok müslüman çok gelenekçi tavirlar takiniyor ve bana biraz yapmacık geliyor yani böyle biri olabilir tabi ama inandırıcı gelmiyor yapmacık olmasi sıkıntı
  • gece vakti izlenmemesi gereken youtube kanalı. kendinizi klavyeyi dişlerken bulabilirsiniz.
  • oldukça samimi ve sıcak bulduğum youtube kanalı ayrıca işini gerçekten çok büyük bir zevkle yapıyor eğer canınız sıkkınsa 10 dklık kısa tarifleri sizi eğlendirebiliyor
  • götiçi kadar kapta krema çırpmak suretiyle etrafı içeriği esasen bildiğin yağ olan kremaya bulayıp ondan sonra da "nolcak, silersiniz canım dert etmeyin" diyerekten aslında inanıyorum ki kendilerince sempatikçe ama gerçekte "madem sıçtık, en azından şakaya vuralım da geçsin heh heh" minvalinde bir düşünceyle program yapan bir prodüksiyona sahip yutub kanalı.

ayrıca hala ölçüsüz, ayarsız yemek tarifi yapıyosunuz ya, helal olsun lan size. gerçekten türklük böyle bişey işte.
  • şans eseri denk geldiğim bir youtube yemek kanalı. çok güzel ipuçları ve tarifler var fakat ufak tefek sorunları da yok değil.

ölçü yok. evet bildiğin ölçü yok. benim gibi amatörler için sıkıntılı bir durum haliyle. bir de kamera çekimleri biraz sıkıntılı, net göremiyoruz bazen ne yaptığını.
  • youtube'da cirit atarken rastladığım yemek kanalı. hipnotize olmuş gibiyim, videoları izlemekten kendimi alamıyorum. çok güzel bilgiler veriyor, muhabbeti de bir o kadar güzel.

(bkz: uğur volkan uysal)