• kamera açıları çok kötü. ''bakın bu kıvamı alması lazım'' diyor, kamera başka yeri gösteriyor. zaten tavaya, tencereye odaklanma hiç yok neredeyse. düzeltmeleri lazım.
  • pöfff bizzat tanıyorum boş bir abimizdir kendisi
  • izleyin izlettirin efendim.çok saygılı,efendi sadece işine odaklanan gözü parada olmayan youtube kanalı.
  • severek izliyoruz. et pişirme teknikleri, usulleri güzelce anlatıyor adaşım..
  • götiçi kadar kapta krema çırpmak suretiyle etrafı içeriği esasen bildiğin yağ olan kremaya bulayıp ondan sonra da "nolcak, silersiniz canım dert etmeyin" diyerekten aslında inanıyorum ki kendilerince sempatikçe ama gerçekte "madem sıçtık, en azından şakaya vuralım da geçsin heh heh" minvalinde bir düşünceyle program yapan bir prodüksiyona sahip yutub kanalı.

ayrıca hala ölçüsüz, ayarsız yemek tarifi yapıyosunuz ya, helal olsun lan size. gerçekten türklük böyle bişey işte.
  • şans eseri denk geldiğim bir youtube yemek kanalı. çok güzel ipuçları ve tarifler var fakat ufak tefek sorunları da yok değil.

ölçü yok. evet bildiğin ölçü yok. benim gibi amatörler için sıkıntılı bir durum haliyle. bir de kamera çekimleri biraz sıkıntılı, net göremiyoruz bazen ne yaptığını.
  • bu adamın muhabbeti pek çekilmez ama işin erbabı olduğu kesin. tarifi alın geçin uğraşmayın.
  • bir youtube kanalı. steak burger videosu muazzamdı. en yakın zamanda deneyip editleyeceğim.
  • tesadüf eseri kesfettiğim youtube kanalı asla kendimi yemek yapma videolarında bulacağıma inanmazdım kendimi alamıyorum izlemekten nerede eğitimi veriliyor lan böyle yemek yapmak demiyorum sanat yapmanın, sohbetine laf atanlar olmuş bakmayın abi o montofonlara işini severek yapıyor bunu yaparken aldığı zevki siz de hissediyorsunuz
  • şef, şef gibi adamdır.

emeğe saygı. halen yemek tarifi soranlara linkini atıyorum. bu adamın tarif ettiği yemekleri yapmakta, yemekte zevk. iyi ki varsın şefim.
hesabın var mı? giriş yap