şükela:  tümü | bugün
  • bir izel sarkisi..
  • sozlerini ararken akorlarini da buldum; sahil gitaristi arkadaslarin begenisine sunuyorum.(dogru mu, yanlis mi bilemem; arkamdan kufretmeyin)

em
    beklenmedik bir zamanda yeniden sevda kapimda
    b
    ah bu ne tatli bir telas o an yine ayni ayni heyecan

em
    arzular uçmus dorukta içelim aski bir solukta
    b
    ah bu ne tatli bir telas o an yine ayni ayni heyecan

d
    dudaklar yanip tutusur ya söz biter gözler konusur ya
    b
    oh ne zevk o ne izdirap asiksan halin harap

em
    sana kalbimi verdim gitti
    d
    al senin olsun tepe tepe kullan
    c
    hadi durma gör beni der beni sev beni
    d
    yakisiklim
  • izel kızımızın sivilcelerinin daha çıkmadığı vakit klip çektiği şarkı.kamera sağdan soldan üstten izelimizin değişik açılarla görüntülerini gösteriyodu,klibin sonuna doğru da zenciler dans ediyolar izel o zamanlar güzeldi belini falan gösteriyodu klipte.
  • klipteki yaşlı amcanın tek hareketi ile izel'in bile önüne geçtiği şarkı. eskilerden. izel kızımız çalıştığı lokantada bulaşıkları yıkarken telefon çalar. arayan delikanlı olunca yağları erir, ancak durumu gören patron her zamanki gibi bağırıp çağırmaya başlar. müşteri olup olmadığı çözülemeyen yaşlı amca ise o meşhur hareketini yapar. komiktir, cuk oturur.
  • 90'lardan benzersiz bir eğlence.
  • izel'in en iyi parçalarından biri.
    ancak klibi parçadan bile güzeldir.
  • der beni biçiminde garip bir fanteziyi içinde barındıran bir eser.

- ohş. der beni aşkım.
    + ona söz veremiyorum ama yapıcam bişeyler elimden geldikçe..
  • izel'in para yerine aşkı tercih eden bir kızı oynadığı bir klibe sahiptir. klibin başında bir sokak dilencisine mendiliyle telefon numarasını verir, klibin sonunda arkasından mercedes'le biri kovalayınca yüz vermez, ta ki mercedes'in içindekinin sokak dilencisi olduğunu anlayana kadar.

16 sene sonra dinleyince de hala güzel bir şarkıdır.
  • klibindeki hareket çeken yaşlı amcadan bağımsız olarak yapıyorum bu yorumu, klibi harbiden çok başarılıdır birçok yönden* . yaşlı amca da ayrı bir espri katmış olaya sadece, hem o asabi patrona da müstehak her şey. şarkının da gideri var. izel iyidir. güzel.