şükela:  tümü | bugün
  • sen adamsın yakup.
    sen bizleri üzen, ama, daha da çok cesaretlendiren adam gibi adamsın...

    ne olur bizlere hakkını helal et. benden, bi parça bile varsa, en azından bu ülke adına yaptıkların için, helal olsun...

    bkz
  • polisin eylemcilere saldırmakla yetinmeyip şanssızlık eseri yakınında bulunduğu için darp ettiği sıradan vatandaşlardan sadece biri. işinde gücünde insanları metroda gaz bombası atıp kıstıran polisle, sokakta arkadaşlarıyla buluştuğu için küçücük kızı döven polisle aynı mentaliteye sahip insanımsının kurbanı olmuştur yakup duman da. bize yapılanı bir yere kadar anlıyorum, gerçekten. ama sadece insan olduğu için şiddete uğramak büyük haksızlık.
  • herhalde tüm bu gezi parkı olayları sırasında (ölümlerden sonra) beni en çok etkileyen kişi kendisi. ilk gün zaten dağılmış bir halde sosyal medyadan olayları takip etmeye çalışırken yüzündeki yarayla resmini gördüğümdeki üzüntümün tarifi yok. o günden beri de aklıma; acaba yüzü ne kadar düzelebilecek, ne yaptı da böylesine ağır bir bedel ödemek zorunda kaldı, allah kahretsin bu insanları, hayvan mısınız ulan, teröristlere böyle saldırsaydınız eğer, şimdiye ne pkk kalırdı ne başka bi şey, ama yook onlar omuzlarda taşınmaya layık di mi!?
hesabın var mı? giriş yap