şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir dönem ünye iktisadi idari bilimler fakültesi ve giresun üniversitesi iibf bölümlerinde hocalık yapmış iktisat profesörü. doktorluğunun son yılları ile doçentliği arasındaki süreç yamulmuyorsam 2-3 sene kadardır. son derece sevecen, ilgili bir hocadır. öğrencilerinin ismini kolay kolay unutmaz hocaden ziyade arkadaş gibi yaklaşır. iyi bir galatasaraylı olup zaman zaman futbol konusunda objektifliğinden ödün verebilmektedir.
  • karadeniz teknik üniversitesi iktisadi ve idari bilimler fakültesinde eğitim veren öğretim görevlisidir. kendisi profesördür. dersleri gayet akıcı, samimi ve eğlenceli geçer. kendisini diğer ktü hocalarından ayıran en önemli özelliği belki de samimiyetidir, buna karşılık olarak hakkında (bkz: titia) kantininde en ufak olumsuz bir eleştiriyi bu kulaklar daha duymamıştır.
  • karadeniz teknik üniversitesinin onun okuduğu zamanlardaki adı ile titiasında hala profesör ünvanı ile eğitim vermekte olan akademisyen. kesinlikle hiçbir dersini aksatmaz ama telafi haftasında da asla telafi yapmaz. hayatımda gördüğüm en doğru adam gibi adam.