şükela:  tümü | bugün soru sor
  • atv projesi. haziran ortasında yayıma girecek. metin günay'ın yöneteceği dizinin oyuncu kadrosunda feride çetin, serkan kuru, ismail incekara, gamze gözalan, gül onat, somer karvan, kamuran inselel, aykut taşkın varmış. mahalle dizisi. toplu fotoğraf gördüm. ouncular dizilmiş yeşilliğin önüne. tutar mı dersen, yok derim. görmedim öyle bir tutucu, tutturucu enerji. hayırlısı olsun..
  • bir süredir gülmediğimiz kadar güldürmüş olan dizidir. sevimli bir romantik komedidir. kadrosu da fena gözükmemektedir. yaz boyunca salı gecelerinin eğlenceli geçmesine vesile olacak gibidir.
  • bir bölümde bütün sermayeyi tüketen dizidir. herşey oldu lan bi bölümde.
  • tam bir yaz dizisi, ratingi cok parlak olmasa bile 13 bolum dolana kadar yayindan kaldirmazlar.

yukarida veirlen oyuncu kadrosuna sevim gelenbe'yi de eklemiş olayim.
  • hikayesi çok eğlenceli bir fransız filminden olduğu gibi apartmadır. yazmayayım susayım diyorum ama ekran eleştirmenleri* hikayeyi orjinal sanıp adaptörleri hikaye sahibi gibi eleştirince dayanamadım.

allahın fransızının tek başına yazdığı hikayeyi gül abus semerci, özer çetiner, gülsev karagöz yani üç kişi birleşip işte ancak bu kadar apartabiliyorlar.
  • reklamlarını gördüğümde eğlenceli olacağını sandığım dizi.
    2 dk dışında hiç izlemediğim için çok yorum yapmayacağım ama izlediğim 2 dk oyle can alıcı bir 2 dk imiş ki daha bir kaç hafta evvel seyretmiş olduğum leziz bir fransız filminden aparma olduğunu anlamama yetti de arttı bile.
    merak ettiğim elin fransızı bu konudan 2 saatlik bir film çıkarıyor, çünkü o kadar sürecek bir konu, sen bununla kaç bölümlük bir dizi yapabilirsin ki?
    (bkz: prete moi ta main)
  • haftada kaç tekrarının yayınlandığını merak ettiğim dizi
  • yaz dönemi içerisinde izlerken yüzümde karşı konulamaz bir gülümseme oluşturan tek dizi. oyuncuların başarılı seçimi, akıcı, can sıkmayan konu akışı, çocuk oyuncuların pek yapmacık olmayan tavırları, başrol oyuncularının uyumu yaz dizisi için gayet iyi... umarım sırf uzatma adına olayları dramatikleştirmez ve de dizi kısa soluklu olmaz da böyle izlerken gülümsemeye devam ederiz.
  • sıcak bir yaz dizisi. oya bora'nın şarkılarıyla renklendirmeleri iyi olmuş, bizi geçmişe götürdü, yakışmış da yani..
    ayrıca bu yaz, o kadar yaz dizisi arasında izlenmeye değer bulduğum tek dizidir.

(bkz: seni bana yazmışlar)
    (bkz: sevdikçe)
  • özellikle müziklerin oturmuşluğuyla ve karakterlerin sevimliliğiyle yazı götürecek yerli dizi. gül onat çok yakışmış rolüne.konu biraz gerçekdışı görünse de eğlenceli.