• elektro gitarıyla artislik yapıyordu, demir demirkan çalınca gitarını kılıfına kaldırdı.
  • izafiyet teorisi üzerine varsayımlarımızla hangimizin daha çok saçmalamadığına karar veremeyip, dünyayı değiştirmeye karar verdiğimiz panpam.
    onun haberi olmayabilir bu sonuncu karardan ama olunca da sorun edeceğini sanmıyorum.
  • o ahmet kaya sarkisinin hep o kisminda aklima geldigini yazdigimda; bitanesin guzelim demesi kulaklarimda cinladi, tebessum ettirdi. benim iyi insanlara kalan umudum oldu hep o agir tavriyla ve benim icin sevgiliden fazlasi kaldi. galiba bu yuzden ki yillar gecsede hala konusuruz. inandigi seyler icin, sevdikleri icin yapamayacagi sey yoktur ben bunu kisisel tecrubemden biliyorum. kizilaydan cinnaha yurudugumuz yolda anlattigi hikayelerle buyudum. aramiza baska ulkeler girdiginde buyudum. yaptigim naza kaprise ettigi iltimasla simardim da bu oldum. 9 yil gecti omrumuzden ona dair anlatilacak seyler hep guzel kaldi bende. hatirasi da sevgisi de kendisi de guzel adam. hayatinda hakettigi guzelliklerle daha cok karsilasir umarim hep. benim bahtsizligimla da dalga gecmekten vazgecer ins. :d
  • hem obur diye sikayet ediyor hem de kilo kilo ev mantisini gelip dolabima istifliyor. bu ne perhiz bu ne manti.
  • elinden düşürmediği sigarasıyla, dayı gibi yürüyüşüyle stockholm ve uppsala sokaklarına korku salan delikanlı. kültablasındaki yarım sigarayı unutup ikincisini yakan adam budur.

annesi babası dahil alayına isyandır, kimseye eyvallahı yoktur ama annesini pek de sever, onla konuşurken bir kedi gibidir.
hesabın var mı? giriş yap