şükela:  tümü | bugün
  • tacirligini yaptığı şeyi* hazırladığı programa isim olarak seçmiş şahıs.

(bkz: flash tv)
  • programinda erotik muhabbet dondurulup arkasindan su yorumu yapmis olan sahis ;

"vallahi de billahi de bu karakterler ve olay gerçektir. bize başvuran kişiler arasından seçilmişlerdir. hiçbir şey kurmaca değildir..."
  • yapamıyor be abicim

adam: sen benim namusumsun. seni çok seviyorum. her şeyi affedeceğim, ne olur dön...
    yalçin çakir: bak abla, adam yalvarıyor. niye bu adamı üzüyorsun, dön gel.
    kadin: yalçın abi, ne kadar yalvarırsa, yalvarsın. tedavi olmazsa dönmeyeceğim, dönmem...
    y.ç.: nesi var abla bu adamın?
    kadin: yapamıyor be abicim, yapamıyor... ben istiyorum, onda bir şey yok...
    y.ç.: ne yapamıyor ablacığım?
    kadin: (bip sesi)... anlasana be abicim, ben yanıyorum, ben istiyorum, onda bir şey yok.
    adam: sen benim namusumsun. dön, her şeyi halledeceğim.
    kadin: neyi halledeceksin be? sen bir şey yapamazsın. hem ben senin nereden namusun oluyorum? insan namusunu yapar be!..
    y.ç.: abla sen kaç yaşındasın?
    kadin: 52
    y.ç.: abla, 52 yaşında insan bu kadar önem verir mi bu işe be abla?..
    kadin: yalçın abi yoksa sen de bunun gibi misin? bütün türk erkekleri böyle be... burada bulgar erkekleri var, vallahi her gece yapıyorlar be...
    y.ç.: abla sen beni karıştırma... burada konu sizsiniz... bak adam yalvarıyor. tedavi olacağım diyor, dön gel...
    kadin: tedavi olsun gelirim. bakarım, her gece yaparsa kalırım, yoksa dönerim. (adam bu arada karısının dönmesi için yalvarmaya devam ediyor)
    y.ç.: abla sırf bu iş için adam terk edilmez, abla...
    kadin: (bip sesi) ....meyen adamı ben ne yapayım be abicim? boşanacağım. bulurum ben beni yapacak bir adam...
    y.ç.: ya abla ne kadar önemliymiş bu iş senin için...
    kadin: yoksa senin için önemli değil mi be abi?
    y.ç.: tabii tabii önemli ama daha önemli şeyler var. hem bak sen 52 yaşındasın...
    kadin: ne olmuş 52 yaşındaysam? söylüyorum be abicim, ben yanıyorum. ben istiyorum yaa... ya beni her gün yapar ya da dönmem...
    y.ç.: yahu abla bu iş her gün her gün olur mu be? bak bu adam da 57 yaşında.
    kadin: ben bilmem... her gün en az bir defa yapacak be abi. yoksa dönmem. (adam yana yakıla yalvarmaya devam eder)
    kadin: boşuna yalvarma, tedavi ol... gelip bakacağım, yapabilirsen kalırım. yoksa dönerim. ben, beni her gün yapacak erkek arıyorum...
  • flash tv'deki acı umut isimli programına resmen kendisini davet etmiş kişi.
    http://www.youtube.com/watch?v=h3iyha_1q7a
  • flash tv yle yollarini ayiracak olan televizyoncu.
  • yalan testi adli programinda* gazetecilik kariyerinde biseyleri percinlemistir ama ne oldugunu henuz anlayamadigim yitik anchorman.. temiz bi yuzu var gibi..
  • türk televizyonculuğunun gelebilcegi en manyak ve en komik seviyeye gelmesini sağlayan muthiş adam!
  • yüzündeki acı ifade ve sunduğu acı umut programıyla tam takım olan zat-ı muhterem. hele ki sinan nam konuğuna :
    - ne gülüyon lan sinan? diyerek yarmış insan.
  • yaşıyla ilgili takıntı sahibi bir insan.

efendim kendisini taa acı umut programından beri iyi kötü takip eden bir insan olarak rahatlıkla söyleyebilirim ki; programlarının %99,3'ünde * aşağı yukarı şöyle diyaloglar geçiyor:

- efendim iyi akşamlar. ben yalçın çakır. flash tv'den acı umut programından arıyorum. burada eşini kaçırdığınızı iddia eden necabettin bey var.
    + ne tivisi kardeşim? kafa mı buluyon bizimle!
    - flash tv'den yalçın çakır ben. bekir bey'le mi görüşüyorum?
    + show mu? aç show'u. * yok show'da.
    - flash tv kardeşim flash. *
    + o adamın ne işi var orada? * niye ekrana çıkarıyorsunuz?
    - bekir abi, bir dakika! kaç yaşındasınız? abi diyorum ama benden küçüksünüz belki.
    + altmış iki yaşındayım.
    - hah o zaman abi diyebilirim.
    + ne dersen de kardeşim! onu niye ekrana çıkardınız niye?! *

işte yalçın bey böyle olayın en hararetli yerlerinde bile karşısındaki konuğun yaşını sormayı ihmal etmiyor.

bu arada kendisi de 1962 doğumluymuş. bilelim de ona göre ağabey diyelim.
  • bugün programında (bkz: iş peşinde) php ve mysql uzmanı olduğunu söyleyen kişi. (bkz: dumur)