şükela:  tümü | bugün
  • 1974 yılında beşiktaş kongre üyesi olmuş, süleyman seba dönemi öncesinde mehmet üstünkaya yönetiminde yer almış, şu an için beşiktaş'ın divan kurulu başkanlığını yapan şahsiyet.
  • ne dediğini bilmeyen insan. ara ara ismini duyuyordum da çok fazla dikkat etmiyordum. kendisi tespit insanıymış meğerse. tebrik ediyorum. bravo.

bakın ne demiş:

"...“tesadüfen şampiyonluk potasına girenler 4., 5. büyük diye kendilerini adlandırıyorlar” diyen karadeniz, “bu nereden çıkıyor? biz 3 büyükler bu büyüklüğü nasıl aldık? yüz yılı geçen geçmişimiz, emeğimiz, aldığımız kupalarla. şimdi tesadüfen gelinen noktalarla 4., 5. büyük demenin bir anlamı yok” şeklinde konuştu..."

http://www.ajansspor.com/…02/tesadufi_buyukluk.html

trabzonspor'a büyüklüğünü olsun, şampiyonluklarını-kupalarını olsun, veren bu abimiz olduğundan bu lafları dile getirmesi, bu büyüklüğü sorgulaması gayet normal tabi.

(bkz: ne içtiysen aynısından ben de istiyorum)

not: tesadüf ne lan??
  • kendilerinin aldığı bütün başarıları emek olarak sayıp, 6 kere şampiyon olmayı "tesadüf" olarak algılayan garip insan.

öncelikle kimsenin trabzonspor'u 3 büyük, 4 büyük, 300 500 büyük gibi bir kefeye koymasına gerek yok. diğer bütün takımların büyüklüğü bizim için bi anlam ifade etmediği gibi trabzonspor'un başında bir etiket olmasınıda umursamıyoruz. umursadığımız belki de üzüldüğümüz tek şey var; o da trabzonspor'u, trabzonspor'un başarılarını adeta görmezden gelerek kendilerini üstün görmeye çalışmaları.

kendisi gördüğüm kadarıyla yaşlı bir insan ve sanıyorum ki trabzonspor'un istanbulda da avni aker'de de "3 büyük" dedikleri takımları çatır çatır yenip şampiyon olduğu günleri hatırlıyordur. avni aker'de 1 puan alıp sevinen, soyunma odasına gelip "çoçuklar fazla atmayın itibarımız var" diyen "büyük takım" yöneticilerini de hatırlıyordur umarım.
  • başkanlık için aday olacağı konuşuluyor.

(bkz: yd v2)
  • beşiktaş ın muhtemel yeni başkanı.
    beşiktaş divan kurulu başkanı olması,camianın özellikle de süleyman seba ve tuncay özilhan ın destek vermesi sebebiyle başkan olacağına kesin gözüyle bakılıyor.yıldırım demirören den sonra biraz garip gelebilir,parası yok,her şeye atlayan,her hıyarım var diyene elinde tuzuyla koşan birisi değil.eski beşiktaş ruhuna dönmek adına belkide doğru isim olabilir ama camianın,özellikle de paralı beşiktaşlılar ın destek vermesi lazım.çünkü beşiktaş ın öncelikli hedefi düzgün bir başkan değil,çok parasi olan insanlar.
    bu takimin çok ama çok borcu var.
  • serdal adalının başkanlıktan çekilmesinden sonra beşiktaş başkanlığı için öne çıkan tek isim. bana hiç lider biri gibi gelmiyor ya neyse du bakalım.
  • suleyman seba'nin, yani eski mitci ve karanlik bir ismin tavsiye ettigi isim. serdar adali da baskanlik adayligindan cekilmis bugun. buyuk ihtimal derin abiler bir ayar cekti.
  • süleyman seba'ya sonsuz saygım olmasına rağmen en büyük rakiplerine bile saygısızlık eden bu şahsın beşiktaş başkanlığını tüpçüden daha az hak ettiğini düşünüyorum. koca beşiktaş camiası bu adama mı kaldı?
  • beşiktaş'a başkan olması hâlinde kulübün cenazesini kaldırıp gömecek olan zat.