şükela:  tümü | bugün
  • yalçın küçük,

abide aydın,

abide aydınımız yalçın küçük hoca’mızın oda tv’ye verdiği mini bir kitap boyutunda çok çok önemli söyleşisi.

telif hakları yasası uyarınca çok kısa minicik bir bölümünü aktarıyorum ve tahminimce sadece bu minicik alıntı bile sizi hemen söyleşi linkine yönlendirecek :

“ ...

bir de şunu ekleyeyim. trump sarraf'ı serbest etti amma çok iyi koruyorlar, henüz yerini öğrenemediler. bin ali bey, "itirafçı" açıklaması yaptı, ağır bir sözdür, herhalde bu nedenle gizli tutarak türk özel kuvvetlerinden koruyorlar. belki yeni bir yüz vermeyi dahi düşünebilirler. bu ara baktım, parlak bir çocuk ve ebru'yu hep şeytan bulurdum, türkçeyi güzel konuşan güzel bir oğlan bulmuş. ama tabii böyle bir durumda yeni bir yüze ihtiyacı olabilir; ondan sonrasını bilemeyiz.

...

okuyun derim, okuyun :

http://odatv.com/…arsi-karsiyadir-2911171200_m.html
  • (bkz: ama yalçın küçük kesinlikle fethullaçı değildir)

akıllı olun, iq 5’lik angutlardan olmayın.

odatv davası ve

abide aydın, yalçın küçük hoca’mızı kim hapse attı ?

hocamız bizzat söyledi : “ bu işler, benim hapislik olmam hep fethullah’ın pislikleridir.”

dedi.

böyle sinsice fetö pisliği gibi gözüken bakınızlarla en fazla reis ve ak parti kandırılmadan çok önce bile fetö’ye karşı durabilenlere

fetö’cü iftirası atarak en fazla kendi kripto-fetö’cülüğünüzü kendi kendinize deşifre edersiniz,

yemezler !

format için tanım :

mutlaka okunması gereken söyleşidir samimi ak partili ve reisci arkadaşlarım.

kripto- fetöcüler hariç, çünkü onlar kandırılma evresinin öncesinde fetö’ye karşı durabilenlere anında fetö’cü iftirasını atarlar ..