şükela:  tümü | bugün
115 entry daha
  • adam ölmüş abisinin karısıyla birlikte oluyor bir de bu yetmezmiş gibi abisinin karısını babasından kıskanıyor ama kıskançlık nedeninde haklı çıkıyor galiba babası da gelinine boş değil. inanılmaz...
  • iğrenç zihniyetli diziler çekilerek ülkenin yarayan kanasına tuz basılıyor. onlardan biri de budur. reyting için ne yaptıklarını şaşmış durumdalar. sonrada çok matah bir şey yayınlamış* gibi altında not yazıyorlar. 183'ü arayın kades kullanın diye.

bu saçma sapan şeyleri çekerek kadına şiddeti, kadının söz hakkının istismarını insanlara normalleştiren çirkin fikir ve senaryolarınız batsın. evet gözmezden gelinsin demiyorum. ama bunun yanlış olduğunu çok farklı şekilde gösterebilir olduğumuzu düşünüyorum. reyting uğruna bunu bize izlememeliler. allah belanızı verisin.

birde kenara gerçek hikayeden uyarlanmış yazmışlar puğh allahın belaları.
    amacınızın reytin olduğunu bilmeyenler ,anlayamayanlar, pek güzel bir şey yapıyorsunuz sanacak.
  • herkesin birbirine atladığı dizi
  • insanın midesini kaldıran bi senaryosu var. gerçek hayat bu kadar iğrençleşebiliyor evet. ama gerçek hayat hikayesi diye bunu izletmek... yani yemez sanki izleyici. güzelim kadrosuna yazık.

onu da geçtim az önce downton abbey'nin müziğini duydum sanki.
    (bkz: allahım sen sabır ver)
  • abartmıyorum 10 dknın maks 2 dakikasında replik var. kalanın da 6 dakikası dandandan müzik şeklinde, hahahah vallahi müthiş. türk halkına çok bile bu kadarı, ben olsam komple klip gibi yapardım.
  • ya bok gibi bir dizi nerden bakarsan bak bok gibi. sene 2022 hala kadına şiddet, zorla yaptırılan evlilik, yine şımarık zengin züppesi erkeğin, ' kimle istersem onunla evlenirim, karım evde beklesin ben metresimle takılırım, sonra karıma aşık olurum belki' temalı sikko bir dizi. twitter' da ergen kızlarımız heyecanla çocuğun kıza aşık olacağı bölümleri bekliyorlar, gerçek hayatta da böyle olacak sanıyorlar yazık. sonra müge anlı'da, haberlerde gencecik kızların nasıl hayatlarının kaydığını görüyoruz. ınfluencerlar para almış, storylerinde bu dizinin reklamını yapıyorlar. pucca ya pucca ! hani en çok kadın haklarını sen savunuyordun ? demek ki para her kapıyı açıyormuş… yazıklar olsun !
  • çıplakta oynayan çocuğa yine üçlü rol vermişler.threesomeların aranan ismi.
  • küçük ido kaşlısının duble yaptığı dizi. babası düzenli oyuncu değişikliği yapıp yengesine atlıyor, ama nasııı beyefendi takılıyor. halis dedem de tövbe est gelinine atlayacak ve baba oğul arasında paslaşılan bir liyakat abidesi ortaya çıkacak. başka mide bulandırıcı kombinasyonlarınız kalmamıştır umarım, zira kimin şeyi kimin götünde belli değil.
  • iğrenç bir dizi. hakkında daha fazla yazmaya değmez.
  • akşam üst kattaki arkadaşa gidip yarısına tahammül etmek zorunda kaldığım rezil dizi. gerçek hikaye yazıyordu alt köşesinde. gülseren bugday vs isimli tv dünyasına kadını küçük düşüren ne kadar dizi varsa hepsinin kitabını yazıp diziye devşiren yazarın bi kitabı imiş. kadınlar hamamda sergileniyor, büyük kızı isterken heyecanlandı diye diğeri evlendirme sırasına alınıyor falan öyle bi rezalet. hadi bu yaşanmış olsun ama bu devirde bu konuyu işlemek hangi zeki (!) insanın aklına geldi? bi de çetin tekindor,- senin ne işin var orda üstad? yapma etme.

t: kötü bi uyarlama dizi.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap