şükela:  tümü | bugün
  • karşıyaka sahilde bir spor magazası...

yıllar sonra aklıma gelince: aslında çarşının hergele meydanının dibinde yalı ismiyle açılan bir mağaza olsa olsa batmaya mahkum firma isimlerinin yaşayan bir örneği olur ama her ne hikmetse kazık fiyat politikasına ve müşteriyi parasıyla rezil etme düsturuna* rağmen bu büyümeyi başarabiliyor...

ilginç.
  • sadece izmirle kalmayıp denizli aydın vs. yayılmaya başlamış spor mağazası
  • internetten satış fiyatlarının mağaza fiyatına göre 95 kat fazla olduğu spor magazası

http://yfrog.com/3m41946123j
  • çok ilgili personelleri var. ancak aldığım adidas ayakkabı daha 1 ayını doldurmadan yırtıldı. iadeyi distribütör kanalıyla yapıyorlar, yani ellerinde pek bir şey olmadığını biliyorum ama umarım iade işleminde insiyatif kullanırlar ve hediye çeki verirler.
  • (bkz: #30185816)
  • aradigim fitness eldivenini cok cok ucuza satin aldigim, siparisimi 1 gunde elime ulastiran, ustelik de yaninda benim siparis bedelimin 4 kati bedelindeki nike tenis ayakkabisini kredi kartimdan hicbir sekilde cekim yapmadan gonderen firmadir.

comertligin bu kadari gozlerimi yasarttigindan ayakkabilarini kendilerine geri gonderdim tabii. (evet, yanlis kisiye yollamislar.)
  • karsiyaka subesi'ne kemeralti'ndaki barcin'dan gelindiginde yasanilan his bostanli'dan gümüspala'ya gelmek gibidir. calisanlardan gorduklerimin hepsi arabesk rapci tayfa ve urunlerle ilgili bilgileri sifir. belirtmek istedim.
  • 400tl'lik ayakkabıyı 250 tl'ye almamı sağlamış şirket.

ancak daha siparişi kargoya vermediler. elime sağ sağlim ulaşırşa siparişim çok mutlu olacağım.

sunduğu indirimlerle benim gönlümde şimdiden yer tuttular.

edit:
    gondermediler ayakkabiyi. arayip stokta olup olmadigini sorduktan sonra siparis vermeme ragmen bugun arayip stoklarinda bu ayakkabinin bulunmadığını soyleyip siparisimi iptal ettiler. açık ara bugüne kadarki en kötü internet alışveriş tecrübesini yasattilar. aklınızda bulunsun siz de benim düştüğüm hataya düşmeyin
  • instagram hesabından brazuca çekilişi başlatmışlar.

bence bu son 20 yılın en iyi dünya kupasından bir hatıra kalması için güzel bir fırsat. normal fiyatı kesin pahalıdır bu topun ya.

edit : oha top 149 liraymış.

instagram için : yali_spor
  • bundan sonra daha cok alısveris yapacagım internet sitesi pazar gunu verdıgım siparis ertesi gun onaylandı. gece kargoya verildi bugun bana ulastı. hızlarına sasırdım. magazadan alısveris yapmama ragmen siteden ilk defa yaptım. cok memnun kaldım. hic bir yerde bulamadıgım galatasaray antreman ceketini bana olan bedeniyle bana ulastırdı.