şükela:  tümü | bugün
313 entry daha
  • flu tv dışında yaptığı programlar pek bir tatsız olan kişi. ilker canikligil'de şeytan tüyü var. bu adam olmadan olmuyor.
  • dün esg ve okan bayülgenle instaya "sensiz çok eğleniyoruz fotosu" atarak muhtemelen ilker canikligil'in kahrolmasına sebep olmuş kişidir. hiç de öylesine bir fotoğraf gibi durmuyordu ki yalın beyciğimin instayı aktif olarak kullanmadığı bir gerçek. ressmen düşman hattı oldular hehe.

şunu okuyan tüm taraflar "yahu ne alakası var profesyonelce ayrıldık çocuk muyuz bunları düşünelim bıdı bıdı" yapacaktır ve fakat gelin görün ki insansınız nihayetinde, ilkel duygular kaybolmaz. zorunuza gidecekler olacak, başladı bi soğuk savaş. ilgili magazinel gelişmeleri keyifle takip edeceğim. tanrılar kan istiyor. verin onu.
  • en çok beni dinleyeceksiniz kişisi. yanlış okumalar ismini verdiği seride flu tvde yapılan konseptin yanlış bir okumasını yaparak, konsepti sadece soru cevaplayan bir bilge olarak devam ettirmeye çalışıyor sanki. bence şu an devam ettirmeye çalıştığı format yerine çıkıp tek başına konuşsa bile daha izlenir olur. ayrıca son zamanlarda çok fazla aforizma peşinde gibi.

(bkz: geçmişte kalan hiçbir şey geçmişte kalmaz)
    (bkz: önemsiz görünen her şey her zaman çok önemlidir)

(bkz: sevmek sevmekse eğer sevmek sevmemektir)
  • çocuk deha sendromu var bu adamda, belli bir yaştan sonra çocuk dehaların genel olarak iqları standart seviyeye geliyor olan şey sadece beyinin hızlı gelişmesiymiş. bu arkadaş da o sendromdan muzdarip ve geçmişin yükleri ve beklentileri altında eziliyor gibi geliyor, flu tvde katlanamıyordum çok şey söyleyip hiçbir şey anlatmamasına. kendisine bu işleri yol erkenken bırakmasını tavsiye ediyorum birde siyasete girecekmiş iki sille yiyince gene döner fildişi kulesine *.