şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ekşi sözlük şimdiki haliyle 1998-2005 arası dönemde mevcut olsaydı her klibe başlık açılırdı herhalde.

  aklıma gelenler ;

  lo lo lo - tuğba özerk
  aşka yürek gerek - mustafa sandal
  foolish kazanova - petek dinçöz
  doktor tavsiyesi - petek dinçöz

  nez ve gülşen kısmına hiç girmiyorum. bak yazdıkça aklıma geliyor metin arolat vardı bir de.
 • bir şizofrenin hatıra defteri.....
 • (bkz: bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak)
  (bkz: pedofili)
  (bkz: tdk)
  bir bitmediniz amk
 • tam olarak pedofili ögeleri midir bilinçli midir bilemem ama bütün kliplerinde alakasız olarak çocukça davranması ve oyuncaklar kullanması sinir bozucu. şarkıya göre klip çekmesini tavsiye ederim.
 • konunun uzmanı değilim ama yüzde yüz var olduğuna inandığım öğelerdir. (bkz: #77764246)
 • 2.33 saniyede kırmızı takımlı joker suratlı tip mason selamı veriyor.
 • 18 yaşında. mart'tan önce bu kız reşit bile değildi. kliplerdeki tavırlar, öğeler, eşya ve kıyafetlerle "küçük çocuk" algısı kuvvetlendiriliyor.

  ve bu kız klipte 3 adam tarafından zorla kaçırılıyor. kaçırıldığı evde de süt ve bonibon dolu küvete konuyor.

  hem de bu ülkede.
 • yahu şimdi insanlar sürekli sapık zihniyetlisiniz, fesatsınız filan diyorda kardeşim polyannacılığı bıraksak bence herkes için göz açıcı bir adım olmuş olur. bu pedofili hakkında duyduklarınızın çoğu malesefki yalan ya da hurafe değil.

  holywood'dan örnek verecek olsak corey feldman ve corey haim gibi çocuk aktörleri örnek verebiliriz. corey feldman bugün hala çocukluğunda holywood dünyasındaki o ünlü isimlerden bazıları tarafından maruz bırakıldığı o iğrençliklerin intikamını alma peşinde tek başına mücadele veriyor. bakın bu videoda izlediğinizde anlayacaksınız neyin ne olduğunu corey feldman- holywood daki pedofili hakkında

  sırf bu tür pislik insanlar güç ve konum elde edebilmek için çok zengin ve çok statülü yerlere gelerek küçük çocuklara taciz tecavüz ediyorlar arkadaşlar her ne kadar bu konu hep göz ardı edilmek ya da konuşulmaya cesaret edilmediğinden bastırılmak istensede gerçekler bu yönde.

  aleyna tilki'nin de "sen olsan bari" ve "yalnız çiçek" kliplerinde ısrarla şarkıdan alakasız garip videolar çekilmesi tesadüf mü o zaman? yıllar önce amerika'da yayılmış olan pizzagate davasını bi okuyun araştırın derim.

  pedofililerin tatminiyeti için nasıl pazarlama yapıldığını, nasıl onların zevklerine hitap eder nitelikte şeyler yapıldığına bir bakın. sonra gelin aleyne tilki'nin bu iki klibini bir inceleyin. neden her seferinde o büyük ayıcık? özellikle "yalnız çiçek" klibinde bir seviye daha ileri gidilmiş gibi. sanki çocukların masumiyetinin yıkılmasından hoşlanan pedofili zihniyetlere alttan alta bi fantezi sunuluyormuşcasına çekilmiş gibi durmuyor mu sizce de?

  peki bilmiyorsanız şunu da hatırlatayım. bir zamanlar peter scully denilen avusturalyalı bir adam filipinlere giderek orada evine kaçırdığı üç küçük çocuğu istismar ederek ve bunu videoya çekerek dark web'de kullandığı bir pedofili sitesine yükledikten sonra yakalandı. hatta bunun videosunuda izleyebilirsiniz. hani dark web vs tırı vırıydıya ergen işiydi onlar bütün bu yaşananlar aslında yok de mi? yersen.
  peter scully

  siz hergün kaç tane pedofili ortaya çıkar biliyor musunuz eğer sıkıca araştırılıp üstüne gidilse? bunu yapan bazı youtuberlar var mesela anxietywar ya da justin payne gibi. ya da programlar var mesela to catch a predator gibi. bunların hepsi güçlü konumda da değil. bunların bazıları içinizde ve bazıları en yakınlarınız bile olabiliyor. herkes bu konuda bilinçlenmeli. herkes tedbirini almalı ve böyle şeylere göz yummamalı. umarım ben yanılıyorumdurda aleyna tilki'nin kliplerindeki şeyler tamamen ve tamamen tesadüftür.