şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: yalan)
 • 90'larin basinda mesut ucakan tarafindan cekilmis, universitelerdeki turban sorununa islamci bir bakis acisi ile yaklasmis, ciktigi donemde hasilat rekorlari kirmis film.
 • (bkz: defne yalnız)
 • a milli futbol takımımızın,tarafsız sahalarda oynayacagı eleme maclarında söylenebilecek süper sılogan...
 • seda sayan ve saz arkadaşlarının; cinayet, ihanet, muhanet gibi olayları aydınlatmak için mahkeme kurduğu ve rating rating diye çırpındığı izlenebilitesi sıfır olan program. ilk rastladığınızda, en fazla 10 saniye tahammül edebilirsiniz. sonra ki zaplarınızda kanal d'yi atlayarak turlarsınız. bu programa katılanlar kendi ekibinden değilse eğer, gerçekten katılıp birşeylerin aydınlanmasını isteyenlere allah akıl fikir versin.
 • seda sayan adlı türün kanal d'deki programının adı. kanalları dolaşırken rastlanır kendisine. ekranda vtr dönmektedir. ağlayan bir kadın "böhüüü belki de son günlerimi yaşıyorum. tek isteğim annemin elini son kez tutabilmek" der ve ekrandan çıkar. stüdyoya dönülür, ekranda kim olduğu bilinmeyen bir başka tür vardır. daha ne olduğu anlaşılamadan "oyna güzelim oyna, trabzoooon kol bastisi..." diye deli danalar gibi oynamaya başlar... olay budur. program budur, format budur. ama böyle hem ağlatıp hem eğlendirmek yetmez. ekrandan üzerimize saatte 250 km. hızla gelen bir araç görüntüsü verilirse adrenalin, stüdyoya demir pençesiyle dalıp ortalığı ve konukları parçalayan bir manyak ortaya çıkarsa da korku ve dehşeti tadarız. bu programda amaç hepsini bir arada sıkıştırılmış hap gibi sunmak değil mi? diye kendi kendine sorulur ve kanal değiştirilir...

  bu arada "susma" ismi odunsu ve duygu yoksunu bulunup kimse üstüne alınmamış olacak ki programın ismi yalnız değilsiniz diye değiştirildi. halbuki değişmesi gerekenin sunucu, programın içeriği ya da kanal olduğunu ise kimse akıl etmedi. biz kanalı değiştirebiliyoruz allah'tan, zahmet etmeyin zaten boş yere.
 • -şimdi seda hanım ben cahil bi insan değilim, ben beş sene ilkokul okudum!
  +evet bacım..
  -yani okumuş bir kadın olmama rağmen amcamın oğlu beni tirketti..

  işte böyle bir televizyon programıdır.
hesabın var mı? giriş yap