şükela:  tümü | bugün
  • bir süreliğine karşı cins ile sevgililik şeylerini kapadım. herkes makina gibi bu yüzden ilk görüşte aşk denen şey ile karşılaşana kadar dükkan kapalı. erkek kankalarında muhabbeti hep aynı. bu aralar tek başına demlenme nasıl olur onu keşfetmeye çalışıyorum. benim gibilerin olduğunu fark ettim. tüm mekanlar ikili kadınların istilasına uğramış durumda. şen kahkahaları ve hep erkek muhabbetleri iki yan masada otursanız bile size sirayet ediyor. ortamda sadece erkekler de olmasın kafam da rahat olsun denecek mekan isimleri arıyorum.
    istanbul icin mesela cihangir’de swedish coffe benim gibiler icin ideal. hafta içi öğle araları icin sabancı müzesi msa ya da backyard. birde balat’ da aralarda saklı kalmış bazı mekanlar.
  • yüzme havuzu,
    tenis kortu,
    yemek mekanları
  • ankara'da yeni sedir cafe.
    erkeklere has, salaş mekan.
    sahipleri garsonluktan yetişmiş, vefalı insanlardır.
    kadınlar gelseler de erkek arkadaşlarıyla gelirler.
    yani onlardan size zarar gelmez!
    erkekler ya grup halinde ya da tek takılırlar.
    ayda bir filan beni de birkaç arkadaşımla görebilirsiniz.
    maç izlemek de mümkündür.
  • (bkz: genelev)
  • altılı oynayıp, yılların verdiği yorgunluğunu ucuz birkaç şişe bira ile atan altmış yaş üstü emekli amcaların takıldığı salaş birahaneler...

sahil boyunda araba ile durup içli bir türkü dinleyerek küstah içkilerle gecenin karanlığında yıldız aradığımız kuytu köşeler...

veya oldukça kalabalık ve mutluluk selfielerinin çekildiği büyük bistroların küçük barlarında bir tabure üzerinde oturup sigara üzerine sigara içerek viski yuvarladığımız kalabalıkların hiç ilgimizi çekmediği barlar...

yahut elektronik bağlamanın olanca itiliği içinde masanıza gelecek bir duble votka karşılığı zihninizi oyalayacak kadınlarla dolu pavyonlar...

heyhat buralarda olup da yalnız olmamak mümkün mü? bugün de bu gönüllü esaretimize içelim...

şerefe.
  • pazartesi ve cuma akşamları senfoni ve oda müziği konserleri, cumartesi akşamları tiyatro salonları :))
  • haftasonları dayılarla kahvede galatasaray maçını izliyorum
    bazen de okeye gideriz arkadaşlarla
    bazen de fırsat bulduğum zamanlarda taekwondo antremanına giderim en sevdiğim yer orası bizim çaylaklar büyümüş zımba gibi olmuş tam bir nostalji rüzgarı eser orada işte müsabaka yaparız tabi saygıdan fazla zorlamıyorlar beni yoksa 2. raundu göremem