• sulu ya da kuru olması duruma şekil verir.
  • acayip kafa yapar, muzikler de yerindeyse
  • parkedeki anomaliye gözün takılır, sana içtiren sebep cilalı parkeden yansır sana bakar, ince bi gülümseme belirir ağızda,gözlerin başka bişey söyler ama.
    hüzünle bakar, özlemle dolar.
    gözler dolar ama yaşın düşmesine izin veremezsin, elinin tersiyle silerken burnunu çekersin. iç çekersin.
  • içmelerin en güzelidir. rahatsız edilmeden düşüncelere dalınabilir, özgürce sarhoş olunabilir.
  • bu gece yaptığım eylem, kalabalığın içerisinde tek başımayım. çantamı sırtıma takıp bi kaç mekana girip çıktım beğenmedim. çantada bomba var havası verdim. o korku onlara yeter, şimdi yalnız başıma içiyorum.
  • zaman zaman elzem gereken durum, evde içilmesi önerilir.
  • ne içildiğine, neden içildiğine ya da ne zaman içildiğine göre değişen duygular yaşatabilen, bazen iyi bazen kötü olan ama hangi koşullar içinde olursa olsun sonu sarhoş değil de çakırkeyf biten eylem.
  • zaman zaman cuma veya cumartesi akşamları yaptığım eylem. çok rahatlatıcı. iç huzur buldurucu. yoğun bir cuma gününün sonunda yapılıyorsa şarkılar eşliğinde hayatı sorgulattırır. sevgili arayan üniversite gençliği olmadığımdan mıdır nedir "eziklikle" bağdaştırmadığım aksine iple çektiğim şey bazen :)
  • bence güzeldir. yeterince içersen birileriyle içmek kadar keyifli bile olabilir.
  • istemediği hâlde konuşmak zorunda kalmamaktır.
hesabın var mı? giriş yap