şükela:  tümü | bugün
  • 17 mayıs 2018 tarihinde cumhurbaşkanı adayı muharrem ince tarafından dile getirilen gerçek,

taraf olmadığı için bertaraf edilerek tutuklanan, işine, programına veya yazılarına son verilen yüzlerce gazeteci akla geldiğinde doğruluğu şüphesiz olan söylem.
  • son dönem türkiye'sin deki en can alıcı sözdür. muharrem ince bunu yandaş kanalın ağzının içine içine söylemiştir.
  • inceden inciler serisinde “siz gazetecilik yapıyorsunuz, ben milli çıkarlarımızı koruyorum” ile yer alan sözdür.
  • türk medyasının yandaş tavrına vurulan büyük büyük darbedir, şaka şaka değildir tabi ki yüzü köseleye dönmüş medya patronları için hiç bir etki hiç bir anlam oluşturmayacak etkisiz, sıradan bir eleştiridir. gereğinden fazla duygusal ayrıca. ha bir de siz gazetecilik yapın ben çıkarlarımı koruyayım var ki o da tam bir kaçamak cevaptı, cevap veremeyince verilen cevaplar. bakın oyumu ince'ye verecek biri olarak söylüyorum bunları.
  • bunu söylerken hande fırat'ın yüzündeki ifadeyi gördünüz mü? ne yapalım ekmek parası der gibiydi. acıdım lan hakkaten, işini korumak için insanları bu hale getirenler utansın.