şükela:  tümü | bugün
403 entry daha
  • doğa için çal

evet doğa için çal adlı mükemmel oluşum harika türkülerle gecemi şenlendirdi bugün.

yılda 2 defa olan fuar nedeniyle çalıştım bugün, akşam üstü 19:00 gibi eve geldim güzel bir yemek hazırladım kendime, afiyetle yedim sonrasında netflix üzerinden vakit geçirmelik bir film açıp izledim.
    ata demirer’in olanlar oldu filmi.

ha bu arada bir de absolut açtım.ufaktan başladım içmeye.

film idare ederdi klasik ara ara güldüren,beklentimi karşılayan tam vakit geçirmelik film işte.

ama filmde bir detay vardı, dikkatimi çekti.

olağanüstü güzel bir detay. ismi (bkz: tuvana türkay)mış. bu filmde tanıdım.

inanılmaz güzel, adeta peri kızı gibi bir hatun. sonra tv den youtube açtım. kimmiş bu diye bir bakayım dedim.

doğa için çal kliplerinde çıkıyormuş, sesi de bir harika.

iki keklik,hayde,havada bulut yok derken 5-6 tane doğa için çal klibi izledim tuvana türkay sayesinde.

bayıldım, inanılmaz eğlendim.

tek başıma, yalnız tip olarak yalnız başıma.

ulan ben clubber insanım, sam paganini, solomun, armin van buuren, joseph capriati, tale of us dinleyip elektronik müzik dışında hiçbir müzik türü ile eğlenemeyen adamım, nasıl bu hale geldim?

tuvana türkay adlı elf kızı mı yoksa absolut mu bu hale getirdi beni hala hiçbirşey anlamadım. kafamda deli sorular...

ama inanılmaz eğlendim. evet yalnız tip olarak, tek başıma. eşlik ettim o türkülere...
  • para kazanıyoruz. herkesin götünü devirip netflix&chill lüksü yok.
  • evli olanlar +18 film çekiyor ya her gece bak ben de merak ettim ne yapıyorlar?

not: evli, 5 yaşında çocuk babası. hanım sabah 6:30 da iş için yola çıkacak, oğlan 09:00 da okulda olacak. benim iş 11:35 dr başlıyor, bu rahatlık ordan yani.
  • öğrenmek için gözlemlediğinizde artık yalnız olmadıkları için bilinmeyen durumdur.
    kuantum mekaniği gibi biraz yani bu işler.
  • 2 bira alıp uzanıyorum. fırsat varsa üşenmeyip eryamanın sonuna gidip tepeye çıkıyorum. şehrin nasıl bu kadar kalabalık olduğunu düşünüp eve gidip yatıyorum.
  • müzik ve sigara eşliğinde boş boş bilgisayara bakmak ve ya 31