şükela:  tümü | bugün
1246 entry daha
  • yaklaşık 6 7 aydır tecrübe ettiğim olay. ilk zamanlar nasıl güzel ve rahat geldiyse şimdi alışkanlık halini aldı, vazgeçilmez gibi duruyor. benim gibi yalnız oturmayı, içmeyi, film izlemeyi seven bir insansanız ve tabi kirayı da ödeyebiliyorsanız, ev arkadaşı işine hiç bulaşmayın derim ben.
  • arada bunaltsa da gerçekten büyük bir nimet.
  • bazen cillop gibi bazen ise ajdarın çikita muz şarkısı söz ve müzik tadında olabiliyor...genel anlamda tercih edilesidir.
  • bir süre sonra kendi kendinizle bariz bir şekilde konuşup bunu normal karşılamanıza yol açan durum, fakat keyiflidir.
  • kendime ait bir evimin olmasıyla beraber, kendim için istediğim birkaç parçalık listenin ilk sıralarında yer alan amaç.

ancak şimdi ufaktan yoklayan panik atağı hissediyorum da, yanımda şu an annemin olmasından güç alıyorum. yalnız olsam ne yapardım bilmiyorum. bu bakımdan yalnız yaşamak biraz zor bir şey olsa gerek.
  • havaların yavaştan soğumaya başladığı günlerde "kombiyi açtınız mı?" diye sordurtan eylem. kendi kendine anlaşılması zor oluyor, soğuk mu şimdi deyince cevap gelmiyor, yok lan çok da değil aslında yakmıyım diyip donarak göçebilirsiniz.
  • arada herkes yalniz yasamali.kendini dinlemeli.ama surekli yalniz yasamak istemezdim.hayat paylasinca guzel:)
  • hayatı yalnız yaşamak zordur. evde yalnız yaşamak candır.
  • bir sene boyunca yapıp,bende ağır psikoloji zedelenmesiyle sonuçlanan eylem.ha benim tanımadığım bir şehirdi ve ortamım yoktu o yüzden de bana koydu.
    yine de tecrübe tecrübedir,bir daha yaşarsam daha farklı olur umudunu besliyorum.
  • tek bir dezavantajı var o da bir gün tekrar 7 kişi ayni evde yaşanılan günlere bir şekilde geri dönme korkusu.
1750 entry daha