• sanırım yalnızlığın en derinden hissedildiği andır bu. en nefret ettiklerimdendir.
  • epicurus, mutluluk için bunun zıttını öneriyor
  • keyifsiz aktivite. yalnızken yemek yapmadığımdan benim için o eylemin adı ancak atıştırmaktır.
  • gayet keyifli olabilen aktivite.
    koca bir kase salata ya da bol soslu dolu bir tabak makarna ya da kumpir ya da mantı...
    al yanına, favori filmini aç, kurul karşısına...
    oh mis...
  • kendi yaptiginiz yemegin yanina guzel bir muzik ve sarap eslik ediyor ise gayet keyifli bir aktivitedir.
  • insana yalniz oldugunu hissettiren en kotu aktivite. bundan keyif alanlara cok imreniyorum.

bazen sirf bu yalnizligi hissetmemek icin yemek yiyesim gelmiyor sozluk. o derece kotu hissettirebiliyor.

haa sevgiliyle yenilen yemek de orgazmdan daha keyifli anlara dahil olabiliyor o ayri tabi.
  • genel durumumdur.

hiç öyle iştahımı azaltmaz hatta sıkıntıdan daha çok yerim. ama insan alisiyor mecbursun sonuç olarak.
  • en az dostlarla yemek yemek kadar keyiflidir. kendiyle dost olamayanlar sevmez, o ayrı.
  • dışarıda yapıldığında hiç ama hiç keyif vermeyen eylem. o ne ya öyle yalnızım ben çok yalnızım yemek yemeye bile kimseyi bulamadım mesajı verir gibi. gerçi evdeyken de pek hoşuma gitmez ama zaman zaman insanın yalnız kalmaya da yalnız yemek yemeye de ihtiyacı olabilir..
  • biraz önce yaptığım eylem. ilginç olan, her ne yaparsam, onun ekşi sözlükte bir başlığını görüyor olmam.
hesabın var mı? giriş yap