• kesinlikle rehberde en baştan en aşağıya kadar inerek sırasıyla seninle aynı şehirde olan insanları arayıp buluşmaya çağırmaktır ve listenin dibini gördüğünde duş aldığın üstünü değiştiğin ve parfüm sıktığınla kalırsın. insanlar hep meşgul!
  • mutlu olduğunuz bir anda anlatacak kimsenizin olmadigini anladiginiz andir.
  • günaydın mesajları yok, hastalandığın da sevdiğin birinden nasıl oldun iyi misin diye sorulan sorular yok, mutlu gördüğünüz o çift arkadaşlarınızın yanında ah ulan keşke şurada ben de tek olmasaydım sorusu var
  • çok ama çok beğendiğim bir elbiseyi arkasında bulunan fermuarını tek başıma çekemeyeceğim için almaktan vazgeçtiğim an...
    hayat, bunun gibi basit şeyleri bile yalnız yapamayacak kadar aciz olduğumuzu hissettiriyorsun ya, kötüsün!
  • evdeki her şeyin bıraktığınız halde kaldığını farkettiğiniz an.
  • ameliyat olurken yaninda kimsenin olmamasi ameliyatta cikinca kimsenin olmayacak olmasi olum olursa belediyenin seni alacak olmasi ve bu bilgilerle ameliyat icin hazirlanip odada yalniz basina beklemen
  • üniversiteye okumaya gittiğim şehirde bir gece fenalaşıp acile gitmiştim . öğrendim ki kalp kasım da iltihap varmış doktor 3 gün hastane de kontrol için kalmamı söyledi, yanıma da bir kişi lazımmış refakatçi olarak ama kimse yoktu arkadaşlarımı çağıramazdım boşuna sıkıntıya girmesinler diye, allah tan 1 gün kalıp çıktım yanımda yatan amcanın saat başı yakınları geliyordu ,o zaman kendimi baya yalnız hisstemiştim.
  • yalnızlık ailesiz kalmaktır. ortamda eğlenmek için etrafına doldurulan insanlarla, içi boş,çıkarcı arkadasliklarla yalnızlık ötelenmez.
  • güzel bir olay yaşadığında ya da ne bileyim internette paylaşmaya değer komik bir şey ya da bilgi bulduğunda paylaşacak birinin olmaması.

hastalandığında bile yemeğini kendin yapman, nasıl oldun diye soran birinin olmaması.

haftasonu bi canın sıkılsa sokağa çıkayım desen aklına arayıp hadi gel bi kahve içelim diyebileceğin birinin gelmemesi.

anadilini konuşmayı özlediğin anlar.

doğumgününün sosyal medyada förüp sosyal medyadan kutlanması. bankalardan vs gelen mesajlar dışında...
  • geceleri yürürken. kalabalık içinde yalnızlık da değil bu. saf yalnızlık. karanlık sokaklar ve bazen uzaktan gelen köpek havlamaları, hepsi bu. bir de bilmediğiniz bir şehirse daha da şahane :))
hesabın var mı? giriş yap