şükela:  tümü | bugün
  • "siz bilesiniz ki etrafı mikro organizmalar la çevrili bir düzenekte yaşayuanlardansınız. size arkadaşlık yolluk etsin diye başka başka canlılar yarattık. sizi sizin gibilerle kaynaştırdık. nimete hıyanet edenlerden olmayınız."
    mealli bir cümle
  • (bkz: yanlizlik allaha mahsustur)'un dogru yazilmi$ hali.
  • yalnızlık allah'a mahsussa yalnızlığına sahip çıksın, yıllardır yalnızlığı bende duruyor, atıp satamıyorum da, suçlusu ben olacağım diye. bir gün de merak edip aradığını, "yalnızlığım sende kalmış, almaya geldim" dediğini görmedim, duymadım.
  • bazen de yalniz oldugunuzu ima ettiginiz(direkt ben yalnizim denmemelidir) insanlardan alabileceginiz bir cevaptir bu..oysa siz hayir sen yalniz degilsin nerde olursan ol ben senin yanindayim gibi bir cevap beklemissinizdir..karsidaki de duyarsizcasina sen yalniz falan olamazsin ne yalniz olmasi ahaha der gibi bu lafi söyler..bu cevabi aldiginizda öncesinden daha da yalniz hissetmeye baslarsiniz..
  • 30 yasina yaklasmakta olan kiza etraftan gelen evlen artik baskilarinin bir numarali bahanesi
  • yalnızlık allaha mahsustur ve bu yüzden de çok yüce bir duygudur şeklinde de algılanabilir. yani bu kadar yüce bir varlığa mahsus olan bir duygu kötü bir şey değildir aslında. yani yalnızlık allaha mahsustur ve allah bu yüzden bu kadar yüce bir varlıktır. yalnızlığınızı sevin.
  • kocasını kaybetmiş teyzelerle karısını kaybetmiş amcaların yeni bir evlilik niyetiyle başladıkları saha çalışmalarının genel kod adıdır.yukarıda ortaya koyduğumuz tipteki orta yaş üzeri insanlar bölgenin tanınmış çöpçatan teyzelerine bu lafı söylerek arama-tarama sürecini başlatırlar..