şükela:  tümü | bugün soru sor
  • albümün sahibi kargoyu, herşeye sahip ama mutlu olmayı beceremeyen bir insana benzetmemi sağlamış, gubik durumdur. lan siz türkiye gibi bir ülkede böyle bir albüm yaptınız, mşş abimiz o sözleri yazdı, koray candemir rock star edası ve muhteşem sesiyle o şarkıları seslendirdi. ne küsüşüyosunuz neyi paylaşamıyosunuz, neden o şarkılar konserlerde çalınmıyor, bu kadar mı bencilsiniz, hiç mi içiniz acımıyo bu şarkılar tarih olurken. belirli yaştaki insanların özlemle anması genç kuşağın bihaber olması için miydi bu şarkılar. bu da yetmiyo abuk subuk cover lar, uyduruk sözlerle hazırlanmış ateş ve su albümü.. bunla da yetinmediniz birileri aldı başını bir yerlere kaçtı diğerleri mirkelam ile falan takılıyo, abicim silkelenip kendinize gelin. ya geçmişiniz yada anınız size yalan söylüyor.
  • tadamadan ölüp gideceğim hadise.
  • türk rock müziğinin naçizane fikrime göre en iyi albümünün hakikaten neden canlı dinlenememesi durumudur. spotify'da da yoktu mesela yeni gelmiş. sadece bu albümü çalmak için bir tur yapın mesela. ben gelirim.

edit: vallahi nasıl malum oluyor bilmiyorum ama inanın ki yüreğim temizmiş. belki de haklılar. evet, doğru albümün konserini veriyorlar. doğru. çok mutluyum. paylaşmak istedim sizlerle de.
  • tespit gibi tespit, güzel olan ne varsa yok oluyor, bu albümden bihaber gençler var. ciddi ciddi sanat eseridir bu albüm eşsizdir, baştan sona canlı çalınmasını hayal bile edememiştim şahsen güzel hayal..

hala faal olarak müzik hayatına devam ettiğini iddaa eden kurban grubunun insanlar albümü de şahsım için aynı yerdedir.