şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yazdıklarıyla çok doğru tespitler yaparak biz erkekleri çırılçıplak bırakmıştır. taktik isteyen kadınların kendisinin yazdıklarını dikkate alması, kendi ilişkileri açısından faydalı olabilir. buyrun; (bkz: #29167607)
 • (bkz: #29167607) entrysi bastırılıp uçaklarla dört bir yana dağıtılması gereken yazar.
 • "bir erkeği mutlu etmenin yolları" entrysindeki kendi düşünüp yazıldığı varsayılırsa bulunmaz hint kumaşı olduğunu düşündüğüm sözlük yazarı tebrikler.
 • yasinin cok cok otesinde dusunen ve yazan suser.

  hayati da kendisi kadar guzel olsun istedigim, hayal ettiklerini, hak ettiklerini fazla zorluk cekmeden versin ona hayat.

  öte taraf notu: su veya bu sebeple yazdiklarini begenmemissiniz, oyle cok begenmemissiniz ki, nick altina yazilan olumlu seyleri de begenmemissiniz.
  size nasil gorunuyor bilmem de, burdan bakinca sagliginiz pek yerinde gorunmuyor. ciddiyim.
 • adeta kezbanlığın kitabını yazmış heyecanlı bir aplamız.
  şöyle alalım;

  (bkz: #29167607)

  ve işin ilginç tarafı kezbanlar çok rerörö diyenlerin hepsi bu yazıyı övmüşler. diyorum hep sözlük çok samimiyetsiz diye.

  edit: entrimi zamanın ötesine gönderecek kadar çok seveni varmış. awww so lovely.
 • gazi üniversitesi başlığına girdiği forum tipi entry yüzünden eksilenmiş yeni yazar.
  kendisi bu duruma içlenmiş olacak ki; forum entrysi diye zamanın ötesine gönderildiğini algılayamayıp entrysini editleyerek "açıkta kalan mallar kıskandı. pm at da kitaplarımı sana vereyim." demiş. ah canım benim.

  neyse efendim. kendisinin pek fazla üstüne gitmeden dünyanın en anlamlı entrysini de girse forum entrysi olduğu sürece zamanın ötesine gönderileceğini hatırlatıyor, bu tarz merak edilen sorular için ekşi duyuru adında bir zımbırtımız olduğunu söylüyor ve susuyorum.

  (bkz: #29870315)

  edit : e tabi entry silmek şart olur
 • bir entry'im üzerine yaptığı burç tahminiyle başladı her şey...
  girizgaha bakarak, tüik'in verilerine göre yeni tanışmış insanların yaşanmışlık seviyesinin üzerinde bir diyalog yaşadığımız zannedilmesin. bir yeşil mesaj ışığı ve dört mesajla o yaşanmışlığa girmiş kadar olduk. en azından ben. iyi tespit yaparmış, aslında kezbanmış, böyle böyle zengin oluyormuş, bunlar amerika'nın oyunlarıymış beni hiç ilgilendirmiyor.
  ağzı leş gibi bira kokmak şöyle dursun, üstüne başına sigara kokusu sinmiş bir gecede bana aşağıdaki satırları yazdırdığı ve bir nebze de olsa gülmemi sağladığı için minnet duyduğum yazardır. belki hiç göremeyeceğim yüzünü ama iyiliği karşılıksız kalmayacak.

  yalnizliktan devren kiralık: reklamcı mısın :) (lan bari bu tutsun lfklskf)

  nous: yengeç mi?
  olmaz bu sıradan
  boğa mı?
  bu yapıldı, geç.
  bu, bu hiç değil
  işte bu!!!
  ilk kez mesajlaştığın insanın mesleğini doğru tahmin etmek istemez misiniz?
  işte doğru tahmin!
  tarih hayal edenleri değil, tahmin edenleri yazar.
  yalnizliktan devren kiralık
  ama daha fazla devam ettiremeyeceğim zira hiç kopacağım yoktu, buna vesile oldun var ol. sdjfklsdjfkldjdkld
 • burcum hakkındaki yorumuyla beni korkuyla karışık şaşırtan yazar. burcumdan öte beni analiz etmiş sanki, çıplak hissettim resmen kendimi.
 • #32771782 numarali entrysini okudugumda, resmen icimi okumus bu hoooppp, dedigim yazar, hemcinsim. genel anlamda bi goz attim gayet iyi yaziyor. kolayliklar dileyelim.