şükela:  tümü | bugün
 • 2-5 ağustos tarihlerinde tigem kamp alanında alternatif ve türk rock müzik sanatçılarının katılacağı festival.
  2.ağustos
  açılış partisi
  3.ağustos
  haluk levent, manuş baba, aylin aslım, gazapizm, can gox, istanbul arabesque project, keti, dejavu fead ve derdiyok ali, fezadan, mert erşahin.
  4.ağustos
  şebnem ferah, bülent ortaçgil, redd, melek mosso, murat ilkan&metin türkcan, timsahın gözyaşları, necati ve saykolar, vera, naz ölçal, barlas tan özemek.
  5.ağustos
  teoman, ceylan ertem, adamlar, ahmet aslan, sena şener, emir can iğrek, sözeri, teneke trampet, can kazaz, can oflaz. yalovamuzikfestivali.com
  festival alanında 4000 kişi çadırları ile konaklama yapabilir. alanın içinde plaj var kumsal güzel ama deniz girilecek gibi değil. tanıtım videosunda gösterildiği gibi sahneyi plaja kuruyorlar. festival alanı şehir merkezine yakın. il dışından gelenler yalova'yı da gezme fırsatı bulurlar.
  tarih itibariyle tek gün fiyat 50tl, tüm konserler 90tl, kamp+konserler 120tl.
  sanatçıların performans saatleri belli olmuş.
  ınstagram
 • zeytinlimiz var bizim taaam mı?
 • gideceğim ama aç kalmaktan korkuyorum :)
 • gitmeyi düşünüyoruz ama ortamı nasıl olur ? kekolar falan mı gelir alkol kullanılabilir mi (:*swh) merak ediyoruz bilgisi olan yazsa güzel olur.
 • içecek fiyatları
  festival kuralları

  sadece şu iki görseli inceleyince amaçlarının, alaçatı esnafı misali gelene geçireyim bir daha ne zaman yakalayacağım olduğu anlaşılıyor.

  içinde 4 gün kamp olan organizasyonda; su, sigara dahil herşeyi yasaklayarak içeride fahiş fiyatlara eğlenmeye gelen insanları aptal yerine koymaya çalışan bir ekibin yapmış olduğu bir festivalden söz ediyoruz, gidecekseniz ona göre gidin.

  görselde güvenlik için diye zırvalamışlar ancak fb yorumlarında verilen haklı tepki ve itirazları okumakla yetindikleri aşikar.
  zaten aleni şekilde yazmışlar para lazım diye.
  yorumlar

  anlaşılan bir ikincisinin olmayacağı ve giden kampcıların bu saçma kurnazlıklar yüzünden mağdur edileceği birşey olacak. allahtan 3 gün önceden fiyat ve kuralları açıklamayı akıllarına getirdiler de son anda vazgeçip başka organizayson arayışına girebildik.

  bu fiyata ne bekliyorsunuz diyenler olabilir. tercih sebebi fiyat değil konumdur, küçük esnaf mantığıyla içeri girsinler biz her türlü satarız kafasında olmasalar gelen insanlar kamp ücreti daha fazla olsa da giderdi zaten.

  oysa ne kadar güzel duruyordu en başında.
 • uyuşturucu serbest galiba
 • uyuşturucu satışı legal olsa; onu da içeride satmak için listeye yazarlardı muhtemelen.
 • 4 ağustos öğleni yerimi alacağım müzikal etkinlik. o fiyatlara su bile içmem biraz indirim yaparlarsa bakarız. kurallara da göz attım, şehir dışından gelip kamp yapacakları bilemem ama biz tatilpark'ın t'si yokken pet bardakta vodka içiyorduk oralarda, kafamı attırmayın karaborsa içki satarım içerde hahaha. eski yalçolardan kim kaldı? *

  şaka bi yana istanbul'a yakın olmasının altını çizmişsiniz, referanslar da öyle vay amk dedirtecek cinsten değil. ve anladığım/bildiğim kadarıyla ilgi de yüksek değil. keşke içerideki fiyatlandırmayı çakallık etmeden ayarlasaydınız da insanların memnun kaldığı, eşine dostuna tavsiye ettiği bi festival haline gelseydi, her sene ilgi arta arta devam etseydi. haa ''bizim de bilet fiyatlarımız çok uygun ama'' derseniz haklısınız. bence de öyle.
 • bence ucuzdur festivale gidiyorsam 2tl su parasını da düşünemeyeceğim.
 • festival girişi görevlilerini ösym'den temin edeceklermiş.