şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 2-5 ağustos tarihlerinde tigem kamp alanında alternatif ve türk rock müzik sanatçılarının katılacağı festival.
  2.ağustos
  açılış partisi
  3.ağustos
  haluk levent, manuş baba, aylin aslım, gazapizm, can gox, istanbul arabesque project, keti, dejavu fead ve derdiyok ali, fezadan, mert erşahin.
  4.ağustos
  şebnem ferah, bülent ortaçgil, redd, melek mosso, murat ilkan&metin türkcan, timsahın gözyaşları, necati ve saykolar, vera, naz ölçal, barlas tan özemek.
  5.ağustos
  teoman, ceylan ertem, adamlar, ahmet aslan, sena şener, emir can iğrek, sözeri, teneke trampet, can kazaz, can oflaz. yalovamuzikfestivali.com
  festival alanında 4000 kişi çadırları ile konaklama yapabilir. alanın içinde plaj var kumsal güzel ama deniz girilecek gibi değil. tanıtım videosunda gösterildiği gibi sahneyi plaja kuruyorlar. festival alanı şehir merkezine yakın. il dışından gelenler yalova'yı da gezme fırsatı bulurlar.
  tarih itibariyle tek gün fiyat 50tl, tüm konserler 90tl, kamp+konserler 120tl.
  sanatçıların performans saatleri belli olmuş.
  ınstagram

  edit: organizasyonun festival hakkındaki röportajı.
  röportaj
 • zeytinlimiz var bizim taaam mı?
 • gideceğim ama aç kalmaktan korkuyorum :)
 • yalova da ilk defa düzenlenecek müzik festivalidir. benim de ilk kamp+kombine tecrübem olacak. ancak kafada birçok soru işareti mevcut. birincisi içeriye yiyecek ve içecek sokmak yasak. peki bu insanlar 4 gun boyunca ne yiyecekler? 4 gun boyunca toplam 12 öğün gecirsen hepsi orda fahiş fiyatlara satılan fastfoodlar mi olacak ? en ucuz fıçı biranın 13 bir bordak votkanın 30 lira olduğu ortamda alternatif çözümler üretebilecek miyiz?
  3 m2 den büyük çadır götürmek yasakmış. 3.7 m2 gelen çadırımı iceri almayacaklar mı? bunlar ve benzeri bircok soru işaretini yasayip gorecegiz . tecrubelerimi burada editleyeceğim.
  bu arada ankaradan gitmek isteyen arkadaslara 2 kisilik bos yerimiz var yardımcı olabiliriz...
 • gitmeyi düşünüyoruz ama ortamı nasıl olur ? kekolar falan mı gelir alkol kullanılabilir mi (:*swh) merak ediyoruz bilgisi olan yazsa güzel olur.
 • uyuşturucu serbest galiba
 • 4 ağustos öğleni yerimi alacağım müzikal etkinlik. o fiyatlara su bile içmem biraz indirim yaparlarsa bakarız. kurallara da göz attım, şehir dışından gelip kamp yapacakları bilemem ama biz tatilpark'ın t'si yokken pet bardakta vodka içiyorduk oralarda, kafamı attırmayın karaborsa içki satarım içerde hahaha. eski yalçolardan kim kaldı? *

  şaka bi yana istanbul'a yakın olmasının altını çizmişsiniz, referanslar da öyle vay amk dedirtecek cinsten değil. ve anladığım/bildiğim kadarıyla ilgi de yüksek değil. keşke içerideki fiyatlandırmayı çakallık etmeden ayarlasaydınız da insanların memnun kaldığı, eşine dostuna tavsiye ettiği bi festival haline gelseydi, her sene ilgi arta arta devam etseydi. haa ''bizim de bilet fiyatlarımız çok uygun ama'' derseniz haklısınız. bence de öyle.
 • bence ucuzdur festivale gidiyorsam 2tl su parasını da düşünemeyeceğim.
 • festival girişi görevlilerini ösym'den temin edeceklermiş.
 • ulan hazırlandık gidiyoruz da bok gibi festival olacak gibi duruyor afedersiniz. neyse ucuza getirdik biletleri en azından. zaten katılım da az olacak gibi.

  3 arkadaş gidiyoruz, çadırlarımız var kamp kuracağız. beklentimiz de zaten yüksek değil, gelecek olan suserlar yeşillendirebilir takılırız orada.

  edit: beklentiyi düşük tutunca güzel aslında.