şükela:  tümü | bugün
  • karaderili şirketler grubu bünyesinde faailyet gösteren devremülk şeklinde faaliyet göstermekte olan aslında gösterecek olan tesistir zira inşaat halindedir.bu yerin satışı için insanımız öncelikle telefondan aranır ben öğrenciyim kısa bir anket çalışmamız var anket sağlık bakanlığı,turizm bakanlığı onaylı diye bir kaç soru sorulur ardından eklenir bu anketler bakanlık tarafından bir çekilişe tabi tutulacak!3gece 4gün tatil kazanacaksınız ve kazanırsanız sizi arayacağız.işte dümen tam olarak burda başlıyor 20 kişi kazanacak denir ama anket dolduran herkes kazanır.başına talih kuşu sıçmış gibi herkese bedava denilen ama bedava olmayan tatil çıkar.benim yaşlı emekli amcalarım teyzelerimde aranıp tatil kazandınız haftasonu günübirlik ücretsiz turumuz var hemde bedava hemde tatil kazandınız denilince bizede bi degişiklik olsun diyerek atlarlar otobüslere doğru devremülk satışına.orada etraflarını yamyam gibi sararlar amca sorar bakanlık onaylı tatil belgesi? geçiştirilir yok öyle birsey çünkü.bakanlik onaylı çekiliş ? bakanlığın işi yok özel bir şirket için çekilişmi yapacak milli piyango idaresimi bunlar.amcalar teyzeler sabah geldiği tesisten yer satın alana kadar bildigin rehin alınırlar evine dönmek ister servis saatine var denir.bu süre içinde kendilerine sürekli devremülk almaları için psikolojik baskı uygulanir.100tl peşinatla veriyoruz tapulu yeriniz olsun vs diyerek neler neler.senetlere imzalar atılır pişmanlık başlar iptal etmek istersin etmeyiz derler hop birde açılmamış tesisin aidat parası gelir karşına.sonuç olarak tatil kazandım diye gidersin devremülk kitlerler sana sonra aklına gelir keşke o telefonu açıp anket yapmasaydım.
  • yillardir var olan dandik pazarlama stratejisi.

esas uzucu olan hala bunlardan habersiz insanlarin olmasi.
  • (bkz: asspen)
  • sözleşmenizi iptal edemezsiniz demelerine bakmayın, tüketici haklarına göre 14 gün içinde sözleşmeniz iptal edilir. merkezi olan yeri aramanız yeterli. ayrıca merkezde satış elemanlarının böyle yaptığını kabul ediyor ve "onlar satış yaparak para kazanıyor başka türlü nasıl satış yapıp para kazansınlar. her satıştan eleman bin lira kazanıyor" şeklinde devam ediyor.
  • bugün annem ve babam da tuzak bölgesine çağrılmış, annemin amacı sadece kaplıca olayıymış, neyse ki hemen araştırdım gerekli bilgileri yolladım, saatlerce son ses müzik eşliğinde kafaları ütülendiği halde bile bile lades yapmayarak, bu dolandırıcılık merkezinden ayrılıp sağ salim eve vardılar, onca söylememe rağmen neden bunu yaptılar tam bir muamma, bir gizem!

booking.com neden kapandı işte böyle dolandırıcılara fırsat çıkartmak için, adamların sitesinde örnek odalar diye bir ev gösteriyorlar, zevksizlik örneği, sözde nisan 2017 de bitecek deniyor, bizimkiler gitmiş halen inşaat.

bedava tatil, gelin yedirelim içirelim ayağı çeken, bir sürü genç parasız elemanı allayıp pullayıp emrinize veren ve ikna odaları kuran bir yer ve son ses müzik duyarsanız işte dolandırıcık merkezine girmiş bulunmaktasınız. lütfen bu tip yerlerden uzak durun, umarım başlarına yıkılır, umarım hayatları kayar, onlara bu imkanları verenlerin de yedi ceddi aynı duruma düşer.

şöyle bir yüzden fazla şikayeti okuyun durumu anlarsınız.
    https://www.sikayetvar.com/yalova-thermal-palace
  • yalovadaki bu tip yerlere güvenmeyin. ailenizi bir masaya oturturlar güzel yemek, hoş sohbet derken bir bakmışsınız biryerlere imza atıyosunuz. sadece gezinti amaçlı, ücretsiz yemek konaklama vs diyetek istanbuldan otobüs kaldıranları bile var.
  • facebook reklamlarından gına gelmiş tesis . 3 gece 4 gün, 4 gece 5 gün birde tanınmış tur şirketlerinin isimlerine benzer sayfalar oluşturarak güven sağlamaya çalışıyorlar.
  • dün* beni dolandırmaya çalışan şirket. eşim benim fikrimi almadan web üzerinden bir anket dolduruyor. sonra bunlar bizi arayıp devremülk için toplantımız var gelirseniz ücretsiz tatil falan filan muhabbeti yapmışlar. normalde bu tarz şeylere asla itibar etmem ama günümün plansız oluşu, eşimin çok istemesi ve mekanın bana yakın olması sebebi ile gitmiş bulunduk.

bitime 99 gün var: giriş kapısının az ilerisinde bu yazıyor. önümüzdeki ay gidip bakıcam 60'a düştü mü diye. sizi bazı şeylerle cezbetmeye çalışıyorlar önce. diyorlar ki " firma reklam parasını müşterilerine harcayıp tatil fırsatı yaratıyor". tamamen düzmeceden ibaret. çünkü gün sonu size verilen tatil bileti tarzında olan broşürde tatilin kişi başı 25 - 45 avro arası bir ücretlendirmeye tabi olacağı yazıyor. kaldı ki bu tatille ilgili yapılan bir açıklamada yemeklerin ücretli olduğu ifade edilmişti.

göt kadar havuzun başında size meşrubat ikram ediyorlar önce. sonra insanların doğumdan ölüme kadar olan sürede ne kadar tatil yapabileceğini ve bunlara ne kadar ücret ödeyeceğinden bahsediyorlar. fakat sizden ne kadar para çalacaklarını gün sonuna dek size asla söylemiyorlar.

bilecik, eskişehir, istanbul, kocaeli, düzce, sakarya, bursa gibi şehirlerden servisle insan taşıdılar resmen. öğlen yemeği bildiğiniz tabldot. 2 kaşık tavuk töner, az pilav, maruldan bozma salata, sigara böreği, kapalı ayran.

gün sonu gelir ve fiyat açıklanır. sadece o güne özel bir kampanyadır ve sonraki günlerde yapılmayacaktır. fiyat daha farklı olacaktır. işte beni asıl kıllandıran mevzu buydu. ha zaten devremülk gibi birşey alacağım da yoktu hani ama insan yine de merak ediyor. o güne özel sadece 21.5 bin lira. adam bana diyor ki ne kadar peşin verebilirsin. dedim 1500 lira vereyim. tamam dedi hayvan ya. sonra kafasına göre bir ödeme planı çıkardı. ilk 4 ay 500 lira, sonraki 43 ay 400 lira son ay da 800 lira verirsiniz ve üstüne basaraktan da tc tapusu elinizde olur, ömür boyu sizin dediler. ya düzmece olduğu o kadar belli ki. adamlar size sabit bir ödeme planı çıkarmıyorlar.

peşin 21.500 tl
    12 ay vade ile 24.000 tl
    24 ay vade ile 28.000 tl
    36 ay vade ile 30.000 tl
    48 ay vade ile 38.000 tl

fasa fiso aslında tüm anlattıklarım.
    burayı inceleyin herşeyi anlarsınız.
  • 2014 yılında inşaat için seneye bitecek diyorlardı, gerisini siz düşünün. orospu ve orospu çocuklarını toplayıp toplayıp çalıştırıyorlar. ha baktınız size mal satmaya çalışan kadın güzel, bir sakso çekmesini isteyin ve onu terk edin gidin :)
  • neresinden bakarsanız bakın kısaca orospu çocukluğudur..