şükela:  tümü | bugün
  • pinar aylin'in en iyi parcalarindan biri.

bana kendini anlatma
    cok iyi bilirim ben huyunu
    bosyere yolumu uzatma
    sora sora bulurum yolumu

yalvaramam sana aglayamam
    ben sevdim ama yine saklayamam
    kimler alir seni ellerine
    ah ben alayim seni el yerine

ama senin askin ellere haram yar
    kimler anlamis benim gunahlarimi
    birak artik sonlara varam yar
    cekerim inan butun yalanlarini
  • "yalvaramam
    sensiz yanarım
    nefessiz kalırım
    belki güneş doğmaz
    hatta dünya durur
    bu acıdan iflah olmam

ama sana yalvaramam"

şeklinde sözlere sahip olan, iç gıcıklayan candan erçetin şarkısı...
    (bkz: kırık kalpler durağında)
  • mustafa ceceli'nin söz veremem adlı şarkısıyla aynı müziğe sahip şarkı. müziğin sahibi santander - flavio'dur. yakında magazin programlarında "hangisi daha iyi" tarzında geyiklere rastlayabiliriz, şaşırmayalım.
  • mustafa ceceli'nin söz veremem şarkısıyla pişti olmuş candan erçetin şarkısı. bana göre söz veremem daha iyi gibi... ya da onu çoktan sindirip, alışmışken, bu şarkıyı yadırgadım.
  • candan erçetin'in, insanın boğazında bir yumru oluşturan şarkısı...
  • melek albümünde sensizlik adlı şaheserinin halefi niteliğindedir kendisi
  • candan ercetin'in 4:07'de nakaratin "nefessiz kalirim" kismini soylerken nefessiz kalmasiyla, tuyleri diken diken eden hatta tuylerin bedeni terk etmesine neden olan sarkisi..
  • çok güzel olmuş bir candan erçetin şarkısı.

o değil de bana nilüfer in eski şarkılarını anımsattı tarz olarak. nilüfer in 70li yıllarda çıkardığı albümlerinde de -ki bence en güzel albümlerini o zaman çıkarmıştı- bu tarz slow parçalar olurdu. yani demek istediğim müzik yabancı, üstüne güzel söz yazılmış ve kadın bir vokalin vurucu sesinin eşliğinde insanın tüylerini diken diken eden şarkılar. bildiğim kadarıyla nilüfer artık bu tarz şarkılar yapmıyor ama candan erçetin ede bu tarz çok yakışmış.
  • sanki volver a amar'ın üstünden theodore "t-bag" bagwell geçmiş gibi...

(ben bu aralar prison break'e biraz sarmış olabilirim ama bu şarkıyı beğenmek için cristian castro'nunkini dinlememiş olmak lazım)