şükela:  tümü | bugün soru sor
  • aynı adlı mangadan uyarlanan gayet eğlenceli bir animedir. mangakası miki yoshikawa zamanında yanki-kun to megane-chan ile adını duyurmuştur. ayrıca mangaka, bir ara hiro mashima'nın asistanlığını yapmıştır. * yamada-kun to 7 nin no majo, gördüğü ilgiden dolayı ilk önce bir live-action'ı yapılmıştır, anime kararı sonradan alınmıştır. özel güçler başlığından gelip dövüş arıyorsanız uzak durmanızı öneririm, çünki olayı romantizm ve komedidir. romantizm olarak izlemeye çalışırsanız beklentiniz clannad * gibi ağır bir dram ise yine uzak durmanızı öneririm. mangasını ilk okuyanlardan ve severek takip edenlerden biriyim. sadece eğlenceli vakit geçirmek için tavsiye ederim, ayrıcada animede konuları mangaya göre biraz hızlı anlatıyorlar.
  • animenin türkçe karşılığı yamaya-kun ve 7 cadısı’dır. 2015 yılına ait bir anime olup, toplamda 12 bölümden oluşmaktadır. heroes dizisinde olduğu gibi, bu animede de farklı doğaüstü güçlere sahip 7 cadı bulunmakta olup, olaylar sazuka lisesinde gelişmektedir.

    başlangıcı kimi no na wa. ile benzerlik gösterse de, sonradan hikaye tamamen değişmektedir. hentai ve ecchi sevmeyen ancak romantizmden hoşlananlar için kesinlikle izlenmesi gerekir.
  • çizimleri feci şekilde fairy taile benzettiğim eğlenceli manga. netekim araştırmacı ruhum durmadı, araştırdı. bunun çizeri olan miki yoshikawa eskiden fairy tail’in çizeri olan hiro mashima’nın asistanlığını yapmış. türü şonen olarak geçse de ben okuyabildiğime göre pek o kadar şonen değildir diye düşünüyorum*. şojoya yakınsayan bir şonen diyelim.
  • herkesin birbirini öperek beden değiştirdiği anime. bir de bunun live action'ı var ama anime daha gerçekçi.