şükela:  tümü | bugün
  • 2016 welsh open 3. round'da dünya klasmanı 1.si mark selby'i elemiştir.
    ayrıca maçın oynandığı gün kendisinin doğum günüdür ve 17 yaşına basmıştır.
    5 yıla kalmaz snooker'ın önemli oyuncuları arasına gireceğine inanıyorum, ding junhui abisinin yaşı ilerlediğinde çin efsanesi olarak snooker'a adını yazdıracak.
  • uluslararası snooker şampiyonasında resmen fırtına gibi esiyor. roni'yi, higgins'i ezici skorlarla yendi. daha yarı final oynamadı ama muhtemelen final görecek ( yarı finalde mark allen ile oynayacak ). finalde rakibi mark selby olacak. mark selby bu tip seri, kesintisiz oyun oynayan oyunculara karşı kurşunludur, serbetlidir, kadir gecesi doğmuş gibidir.

edit: mark allen'a 9-2 yenildi. balon filan diyeceğim ama roni ile yaptığı maçı canlı, higgins maçını banttan seyrettim. 1. sınıf oyuncu gibi oynadı. roni açıkladı "sanki judd ile, higgins ile oynuyordum" diye. mark allen maçında vasatin çok altındaydı.
  • yeteneği aşikar, jon higgins onun için “ çok akıllı bir oyuncu” demiş.
    an itibariyle mark allen ile oynadığı yarı finalde , ilk seans sonrası 4-1 geride. ama iş yapar bu çocuk , avrupalı olsa geleceği zor derdim ama bu çinliler almanlardan da disiplinli.
  • international championship galibi olduğu takdirde champion of champions'ta yine ronnie o'sullivan'la karşılaşacak olan genç snooker oyuncusu. öte yandan roket ve higgins'i bu turnuvadan elemiş de olsa ingiliz açıkta çeyrek finali görememiş olan selby'nin hırs yaparak bu turnuvada title'ını korumak için finalde rakibi kim olursa olsun başarılı bir performans gösterip şampiyon olacağını düşünüyorum.

yan bingtao'nun taktiği iyi, oyunu da güzel ama nedense beni heyecanlandıramıyor, tabii belki de ronnie'yi ağır mağlup ettiği için yanlı davranıyor olabilirim. ama yeni bir ronnie-bingtao mücadelesi izlemek de istiyoruz tabii.

edit: kendisi yarı finalde turnuvadan elendi, artık roket bir kaç gün içinde ya mark allen ya da neil robertson'la kapışacak sanıyorum.
  • kuzey irlanda açık sıralama turnuvasında, robert milkins i eleyerek kariyerinde ilk defa bir sıralama turnuvasında yarı final oynayacak. higgins, sullivan elendi gençler yoluna devam ediyor.
  • kuzey irlanda açık turnuvasında mark williams ile finalde decidera kalan genç ve acayip yetenekli oyuncu. kazanırsa en genç sıralama turnuvası kazanan oyuncu rekorunu ronnie o'sullivan'dan alacak. buraya gelirken ronnie ve john higgins'i eleyerek gelmiş olması da ayrı bir başarı hikâyesi.

şimdi mark willliamsı yenerek kupayı alırsa snnokerın en başarılı jenerasyonu olan 92 jenerasyonunu da yenmiş olarak kupayı alacak ki muhteşem birşey olur.
  • 17 yaşında olmasına rağmen, 35 yaşındaki veteranlar gibi oyun çıkartabilen genç snooker yıldızı.

oyununu gördükten sonra yaşını öğrendiğimde hıncal uluç gibi "inanamadım haşmet tepkisi verdim.

bir diğer yeni yetenek için;
    sunny akani
  • ingilizlerin hava muhalefeti sebebiyle gelemediği turnuvada bizim ergen şampiyonluğa ilerliyor.

yürüyedur çocuk.
  • riga masters 2019'da kariyerinin ilk şampiyonluğunu 19 yaşında görmüş çinli profesyonel snooker oyuncusu tosuncuk. mark joyce ile oynadığı final karşılaşmasını 5-2'lik skorla kazanmış ve sadece sıralama turnuvaları şampiyonlarının katılabildiği, 4-10 kasım 2019 tarihleri arasında düzenlenecek manbetx champion of champions'da yer alma hakkını da elde etmiştir. afferim.
  • bu çocuk çok iyi. 2020'li yıllarda bol bol entry girdirir bizlere bu genç çinli kardeşimiz.