şükela:  tümü | bugün
  • bi çizgi oluşturabilitesi vardır.
  • ben çok farklıyım sizlerden, marjinal, değişik ve üstünüm bu yüzden de zaman zaman benzer bir platformu* kullansakta sizlerden bir farkım olsun sizin iğrenç noktalama işaretlerinizi kullanmam ben diyen hatta zaman zaman yazılarını karizmatik bir şekilde adının baş harfini koyarak imzalayabilen bireylerin üretimi bir teknolojidir.

ayrıca üşenmeyiniz bakınız (bkz: iki nokta yan yana kullanan zihniyet)
  • bu sabah farkettim... ms word efendi bunları layıkıyla yazılmış olarak nitelendirmeyip, altını çızıktırıyor. yani mikrosoftça imlaya aykırı ....
  • (..)
    turk edebiyatina recaizade ekrem tarafindan kazandirilan (!), 3 nokta (...) yerine kullanilan (nedense) ve aslinda olmayan noktalama i$areti. hala daha recaizade ekrem'ciler (boyle bir ekol varmi$) tarafindan kullanilmaktadir (bkz: hincal uluc). sacmadir. yeni nesillere kotu ornek oldugunu du$unuyorum.!
    (bkz: keep clubbin unlemi)
    (bkz: iki nokta yanyana sozluk butonu olsun)
  • (bkz: obsesif kompulsif)
    edit:dayanamicam..
  • cümle sonlarında hoş durduğuna inandığım işaretler bütünü.. bazıları tarafından tepki çekiyor nedense.. ama bağlaç olan ekleri bitişik yazmaktan iyidir..
  • bazilari icin bir yasam bicimi.
    tek nokta ya da uc nokta gorunce insan sasiriyor, tarifi mumkun olmayan duygulara surukleniyor. alisana kadar farkli anlamlar yukleniyor dogal olarak:

- abi gunaydin..
    +noldu ? biri mi öldü?
    -yok ya bisi olmadi..
    +öldüyse soyle bak ? niye canin sikkin ?
    -ne$e doluyum hatta..
    +seni anlamak cok zor olm
    -canin sagolsun..
    +eh eytereah be!
  • (bkz: #1610476)
  • ne nokta kadar kısa, ne de üç nokta kadar uzun es veren yeni nesil noktalama işareti.. resmi manada kabul görmedi ve görmeyecek de umarım ama tam da istediğim etkiyi verdiği için kullanmaktan gocunmadığım iki nokta hadisesi..