şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: yanyol)
 • "sıradan iki insanın bir güney amerika yolculuğu"nu anlatan belgeselimsi.

  https://www.facebook.com/yanyolbelgesel

  https://twitter.com/yol_yan

  http://yolyan.tumblr.com/
 • ilk başlarda eeee, iiiii,ııııı, vik vik ,cik cik bayan sesleri içinde buldum kendimi..
  güncel konuların tartışıldığı takip ettiğim medyascope haftalık programıdır.
  arkadaşların emeklerine sağlık.her programında emek var.dinlenmeli.
  programı ciddiye aldığım için nacizane önerim:

  işim itibariyle her iki cephede çalışmış seküler liberal biri olarak;
  hem sağ hemde seküler yada liberal cenahı bilen birilerini programda konuk alablirlerse hayatın tek tarafını almayıp biraz da medyascop un ihtiyacı olan tartışma-action-pratik-realisttecrübe-reyting-geri besleme, çerçeveyi genişletme ortamına ulaşılabilir.bazı konularda söyledikleri bazı şeyler bana "aha işte bu yüzden bize böyle bakıyorlar" dedirttirdikleri olmuştur.

  dediğimi yaparlarsa hem kanalları çoğalır hemde karşı tarafa katkı verebilirler.
 • süre sorunu yaşayan medyascope programı. ama bu haliyle bile son derece doyurucu yönergeler sunduğu için sonrasında izleyicinin kucağına bir çok önemli başlığı takip etmesi için emanet ediyor. sırf bu yüzden bile süre sorununun bir sorun olmaktan çıktığını söylemek mümkün. emeği geçen herkese teşekkürler.

  (bkz: ırmak akman)

  zamanla gelen edit: 1 ocak 2018 tarihli duyurularında diyorlar ki: "80 haftaya yakındır konuştuklarımızı dinleyen, bizi takip eden, fikirlerini paylaşan, tanıdığımız veya tanımadığımız, yakındaki veya uzaktaki, eski ve yeni tüm dostlarımıza bir duyurumuz var. şahsi işlerimize ve hedeflerimize daha fazla yoğunlaşabilmek için yan yol'u yeni yılda sonlandırmaya karar verdik. medyascope.tv ile ve sizlerle tanıştığımız için gerçekten çok mutluyuz. farklı yerlerde ve zamanlarda tekrar karşılaşabilmek umuduyla, hepinize iyi seneler!"