şükela:  tümü | bugün
  • videonun basinda benim gamzem yok o yuzden boyle bisey deniyorum demis ama gamzeden ziyade bence kendisinin beyni yok.

tanim: tanim manim yok,bam bam bam...
  • (bkz: bugün ciddi anlamda manyaklık yapıcam)
    (bkz: evde gamze yapıcaz)
    (bkz: hayatımda yaptığım en manyakça şeydi)
    (bkz: psikopat üstü bi şeydi)

bu nasıl türkçe mi desem, bu nasıl bir geri zekalılık mı desem, bu nasıl işsizlik mi desem bilip seçemedim. diyebileceğim tek şey yazık kimin çocuğuysa. evde gamze yapmak için yanağını deldi amk.
  • yarın enfeksiyon kapacak koştura koştura doktora gidecekler.

doktor iki laf edince babası üstüne yürüyecek, doktoru darp edecek. ekşi'de yazar olan meriç bir arkadaşı rezalet başlığı açacak. burda diğer meriçler doktora saydıracak ve sonra biz alayına sövecez ve konu kapanacak.

bence kendine bilerek ya da ileri seviyede mallık yüzünden zarar verenlere sağlık hizmeti sunulmamalı.
    git takipçilerin tedavi etsin.
  • doğum kontrolünün ne kadar gerekli bir şey olduğunu gösteren ibretlik video.
  • olmayacak gamzedir. olmaz o. genetiktir bu gamze işi. ama belki makasla yanakta bir boşluk açıp sonrasında tekrar dikilirse, yanakta oluşan dikiş izi her gülüşte çökerek gamze görüntüsü verebilir. bir de bu yol denenmeli bence.

uyarı nedeniyle edit: şaka la şaka. denemeye falan kalkmayın. olmaz o. hiçbir türlü olmaz. anneniz gamzeli doğurmadıysa sonradan olmaz. kader gibi bir şey yani.
  • orda gamzenin ne işi var amk diyordum ki çok şükür yanlış okumuşum.
    (bkz: yaran yanlış okumalar)
  • otobüste açtım videoyu, yanımdaki abla da izledi sağolsun ve ne olduğunu anlamaya çalıştığı sırada kendini tutamadı sanırım ve "ayyy gerizekalı ne yapıyorsun" diye bağırdı.

kadın öyle bağırınca otobüstekiler bir anda kadının tacize uğradığını düşünüp (bkz: mirket) oluverdi.

allahtan durumu fark etti. bana dönüp o kız neden yanağını deldi öyle diye sordu dedi de bütün otobüsten dayak yemekten kurtuldum. az kalsın postu deldiriyorduk.

toplum içinde izlemeyin olum, korkudan mı bilmiyorum ama kanım çekildi
  • bundan sonraki videolarını merak ettiğim youtuber'ın müthiş fikri.

bakalım iki tık tık için postu ne zaman deldirecek?
  • bir kola dişle saat yapmak değildir.

ne varsa eskilerde var.
  • ünlü düşünür şebnem ferah demiş ki

değişik çok başka gibi görünen hayatlar olsa da
    yanağına iğne sokunca oluşan acı aynı. *