• stresimin çok olduğu dönemler sıklık ile yaptığım eylem. ben de nefret ediyorum ama huy olmuş artık. sinirden diş sıkmak bir, bir de bu.

ha bir de bunu yaparken ağız burun bir tarafa kayıyor, bazen de abartıp “balık ağız” yapıyorum. dişlerden kurtulunca “cookkk” diye bir ses çıkıyor işte o zaman mutlaka biri geçer önümden.“ne yapıyor bu manyak” bakışı atıp gider.

not; oha! tam doktorluğum yemin ederim.

edit: not.
  • sakız çiğnerken olur genelde ve intihar etmek isterim. çok acıyor ve çok gerizekalıca lan. sinirden ağlayasın gelir
  • en büyük belalarımdan biri. abartırsanız cok acı veren yaralara sebebiyet verip yemek yemeyi bile iskence haline getirebiliyor. ancak çekirdek çitlemek gibi, yanagin icindeki bir noktayi bir kere dişinizle tuttuğunuzda bırakamıyorsunuz, sürekli ısırıyorsunuz.
  • yanağı içten ısıtmak
    (bkz: yaran yanlış okumalar)
  • stresli anlarımda sadece ısırmakla kalmayıp, ağzımı burnumu yamulttuğum, yamulttuğum halde erişemediğim yerler için de elimi kullanarak yanağımı komple esnettiğim/gerdirdiğim hareket.
  • başlığı görünce denenen eylem.
  • o an bi' kere başlarsan devamı gelir.bokunu çıkartırsan can da yakar
  • yirmilik dişlerin dışa doğru çıkması halinde istemsizce başa gelir.
  • ağzın içini bir yerden sonra komple yara yapar. kopardıkça yara olan yerleri daha çok koparırsın. kısır döngü gibi, tırnak yeme gibi..
hesabın var mı? giriş yap