şükela:  tümü | bugün
  • talihsiz bir olay.

servis hemen sıyrılmaya çalışmış. elektrik nedir, elektrik emektir.
    öncelikle elektrik hattından yangın çıkması için, o bölgedeki kablolardan çok yüksek akım geçmesi lazım. yani arızalanan ve ona rağmen çalışan bir şey olması gerekir.

1- evet led far sonradan takılmış. peki araç kapalı halde led farlar çalışıyor mu? hayır. demek ki led farları geçelim.
    2- double din: araç kapalı halde double din çalışıyor muydu? hayır. bunu da geçelim.
    3- sonradan takılan alarm sistemi: hangi kablolar üzerine takılı? bağlantı yaptıkları besleme hattına sigorta takılı mıydı?

sonuç olarak olmayan veya görevini yapmayan bir sigorta bu duruma neden olmuştur.
  • peugeot'a yavaş yavaş sıcak bakmaya başlamıştım ki bu başlığı okudum.
    güle güle önümüzdeki 10 yıl üretilecek olan tüm peugeot modelleri...
  • rezalet gibi rezalet olmasına rağmen başlığı açanın efendiliği sayesinde rezalet olarak yazılmamış rezalet.

ülkenin her yerine yayılmış olan yozlaşmanın sonuçlarından biri daha.

düzeltecek ve direnecek olanlar yine bizleriz.

gündemde tutulması gereken başlık.

başlığı açana önerim doğrudan peugeot global customer support ile temasa geçmesi.

türkiye her alanda bitti maalesef.
  • türkiye'deki en kötü satış ağına sahip firmanın yaşattığı rezalettir.

1,5 sene evvel yekten araç satın almak niyetiyle bunların bayisine gittim. duruma göre ufak bir kredi kullanacağım veya peşin alıp çıkacağım yani. öyle kurulmuşum. indirimli liste fiyatı üzerine boya koruma+ garanti paketi falan dayattılar. yoksa arabayı satmayız dediler. s.ktiri çekip devam ettim. ulan siz kim köpeksiniz, zorla paket satacaksınız müşteriye.

sonradan birkaç defa aradılar ama iş işten geçti tabii.
  • keşke araçların estetiği kadar servis ve ilgilenenleri de güzel olsa.
  • şu rezalet marka verilmeden hangi firma diye sorulsa peugeot derdim direkt olarak. daha önce de yazmıştım. peugeot eğer bu kadar kötü bir şöhrete sahipse kesinlikle bunda en büyük pay peugeot türkiye'nin ve servislerindir.
  • türkiye yetkili servisleri yüzünden mercedes ve bmw'den sonra peugeot'nun da alınmayacak araçlar listesine eklenmesine neden olan üzücü olay. geçmiş olsun.
  • çok çok üzüldüm. umarım en kısa sürede telafi olacak şekilde bir gelişme yaşanır.
  • rezalet gibi rezalettir. türkiye deki firmalar hâlâ "cebimden para çıkmasın da son kullanıcı ne yaşarsa yaşasın" mantığının kısa vadede olan karının uzun vadede ne kadar zarara yol açtığını 2050'lerde farkedecekler sanırım. şu an harcağacağı atıyorum 5 binliranın ona uzun vadede dolaylı olarak ne kadar zarar açtığını bilemeyecek adamlar trilyonluk yatıtımla iş yapıyor ben onu anlamıyorum.
  • bunun benzerı benım cıtroen c4 aracımda oldu,gercı sadece sıgorta kutusu yandı ama diyecegım odur ki.fransız aracların sıgorta kutusunda boyle kronık problemler oluyor ve hıc zerlerıne alınmıyorlar.