şükela:  tümü | bugün
  • üstedit:"eğer diplomayı bana gösterebilirseniz entrimi silip takvim gazetesinden özür dileyeceğim. ancak diplomaya ulaşmadığım takdirde entry burada kalacak." demiştim, diploma hala yok, sadece veritabanında olduğu söyleniyor. diplomaya hlaşmadığım için bu entry kalacak. e diploması varsa niye göstermiyorsunuz demezler mi adama? cumbabamızın notlarını görmek istiyoruz belki?

yandaş medya yalamakta ve yalan söylemekte sınır tanımıyor efendiler.
    az önce google'da surf yaparken karşıma "muharrem ince ve kemal kılıçdaroğlu'nun diploma yalanını çürüten belge" başlıklı şu haber çıktı. ben de allah allah diye hayret ederek şu yalanı çürüten belgeye bir bakayım dedim. ancak haberin içinde chp'nin bolca yalan söylediği, fetönün iddialarını sahiplendiği tekrar tekrar söylenmesine rağmen haberin sonuna gelmeme rağmen belge melge göremedim.

haberde diyor ki;
    "halkı somut proje ve vaatler ile yanına çekemeyen ince, kendi partisi içerisinden gelen bu açıklamaya rağmen diploma yalanını kullanarak seçim kampanyasında fetö'cülerin yalanlarına sarılıp halkı kandırmaya çalışıyor."

bunu dedikten sonra erdoğan'ın diplomasına marmara'nın diploma sorgulama sitesinden kolaylıkla ulaşılabileceğini söylüyor(bu ifadeden kendilerinin diplomaya kolaylıkla ulaşmış olduklarını anlıyoruz ama);

"oysa erdoğan'ın diploması ufak bir arama ile marmara üniversitesi'nin sitesinden görülebiliyor. marmara üniversitesi diploma sorgulama sistemi aracılığı ile cumhurbaşkanı erdoğan'ın diploma sorgulaması yapıldığında 4 yıllık üniversite mezuniyetine ait olan diploma sistem üzerinden onaylanabiliyor."

işte o belge diye haber başlığı koyup bu belgeyi koymayan yandaş, yalaka ve kaşar gazeteye inanan saf ve masum algoritmik man, marmaranın sitesine girip bu diplomaya bakmaya çalışıyor. ve tabiki manzara şaşırtmıyor.

koskoca bir kayıt bulunamadı yazısı ve yine hüsran. şimdiden söylüyorum; eğer diplomayı bulamama sorununun benden kaynaklandığını düşünüyorsanız lütfen benimle iletişime geçin. eğer diplomayı bana gösterebilirseniz entrimi silip takvim gazetesinden özür dileyeceğim. ancak diplomaya ulaşmadığım takdirde entry burada kalacak.

eeveet sevgili yandaş ve çift kaşarlanmış takvim gazetesi, hadi bir açıklama bekliyoruz sizden. yalan haber yapmaya utanmıyor musuz? hani diploma nerede? hani algı operasyonlarını çürüten belge? hani chp algı operasyonu yapıyordu? sizden büyük operasyoncu mu var? hani gazetecelik? hani şeref? hani namus? hani haysiyet?
  • buraya bunların her yalanları için başlık açsak, sözlük yönetiminin 3 5 tane daha server alması gerekir.

her gün, her saat, her dakika yaptıkları yalan haberlerin sadece bir tanesidir. çölde kum tanesi gibi.
  • takvim gazetesinin yalan haber yapması, haber değeri taşımayan bir olaydır.
  • takvim gazetesinden (bu ahlaksizlik abidesine gazete demek ne kadar doğru bilmiyorum) doğru haber beklemek garip olur zaten.
  • "halkı somut proje ve vaatler ile yanına çekemeyen ince,..."

somut proje dedikleri içinde beton geçen projeler.
  • var görülüyor:
    diploma
    ss