şükela:  tümü | bugün
  • galatasaraylı, yardımsever, fenomen. 3 kelime tek insan.
  • kendi halinde takılan bir yazar. rahat bırakın aq.

(bkz: #72359624)
    (bkz: #72359546)
  • özelden şahsıma "siktir git orospu çocuğu" yazan suser. yaşı umarım 18'den büyüktür. liseli çocuğu mu dava ettin dedirtmem kendime.
  • hakaretleri nedeniyle savcılığa dilekçe verdiğim, yakın zamanda adli para cezasına çarptırılacak yazar. bu önemli değil de maddi tazminat davası açmak için sabırsızlanıyorum :)
  • kendisine sataşanlara ayari vermeye bayilan yazardir. kene gibi yapıştın amk siktir diyorum adam hala geliyor. çok korktum tehditlerinden. bulabiliyorsan beni paranı alırsın :))
  • kendisi trollsavar bir yazardır, elleri dert görmesin. #72544002
  • yurtdışında bulunduğundan mütevellit, savcılığa kendisi hakkında verilen dilekçelerin bi' sonuç vermeyeceği suser. interpol'de filan tanıdığınız varsa başka tabi. *
  • 39 yaşında işi gücü olan yazardır. yukarıda söylenen sözlüklerle alakası yoktur. evet yurtdışında yaşıyor lakin işsiz değil ve fransa'da değil,

kullanıcı adımdan görüldüğü üzere rusya'da yaşıyorum. türkiye'ye de geleceğim. sıkıntısı olan da mesaj atsın. yeter, rahatsız etmeyin aq.

edit: silinmiş. olsun gene gelecek nasılsa o manyaklar yalanlarıyla. varsın gelsinler, inanmayınız.