şükela:  tümü | bugün
  • galatasaraylı, yardımsever, fenomen. 3 kelime tek insan.
  • yurtdışında bulunduğundan mütevellit, savcılığa kendisi hakkında verilen dilekçelerin bi' sonuç vermeyeceği suser. interpol'de filan tanıdığınız varsa başka tabi. *
  • hesabı daha once kullananlarla bır alakası olmayan yazardır. paınkıller ve dıger yazarlarla ne yasadıysa benı ılgılendırmıyor. kısısel ve hukukı sorunuz varsa onunla cozun benımle degıl. saygılarımla.

edit: hakkedene hakkettigi gibi davranan yazar. kufru de basar. öyle yalandan korkutucagini sanip dava mahkeme sozluge sikayet ettim diyerek korkutamazsin gene küfrün yedin cocuk:)
    ah bu ergenler ne diyeyim insan akilli olacak cakallik yapacagim derken böyle kufru yersin. mahkeme dilekce verdim diye santaj tehdit etmemeyı ogreneceksin. sana o kadar tavsiye verdim, yetmedi mi? hala devam ediyor artistliğe :)

edit: buradan olayın devamı ve yalanları bu painkiller adlı şantajcı ve mahkemeciyle ilgili: (bkz: #72808688)
  • 30.12.2017 tarihli edit: painkiller isimli yazarın yalan beyanları ile ilgili ispat ve savunma için sırası ile #73157282 ve #73166459 içerikli entryler incelenebilir. kendisi benim yazdığım entry altına yazmak yerine kendi entrysini düzenleyerek hedef saptırmaya çalışmaktadır.

cıldırmıs bır yazar tarafından "dava edecegım" diye tehdıt edılen yazar. sen kıcını kaldırıp dılekce bile veremezsın dostum. yediğin kufurlerle kalırsın.

devam edelım yalanlarını ıfsa etmeye: tehdit etmedim carpitma canim. ac davayi da gelip mahkemede agzini burnunu kırayım dedim :) ne oldu korktun mu? aklın sira dalga geçmeye çalıştin benimle bende etkiye-tepki seninle dalga geçtim bu kadar basit. dava açmakla tehdit ederken iyi ama değil mi? biz yapınca auvv :)

ozelden sana ne zaman kufur ettim anlatayım ki haklıyım tum yazarlar da okusun bu kısmı: neresi duzmece? bal gibi devredilgine dair kanit. yalan soyleme. sen haddini astin niye ben sana baskasinin isim soyad ve ibanini vereyim lan? herkesi kendin gibi manyak şizofren mi sandin? niye bunu ıstedıgını yazmadın genc, ısıne mı gelmedı rezıllıgın ıfsa olacak dıye :)

benden oncekı kısı ıyı yapmıs sana kufur ederek. takdir ettim. senden adam gıbı rıca edıyoruz sıl dıyoruz. hala artıstlıge devam edıyorsun. kanıt dıyorsun gosterıyoruz bır de ısım soyad ıstıyorsun, ıban ıstıyorsun, allahın manyagı sana neden baskasının ozel bılgılerını vereyım lan, sıze de soruyorum efendıler :) vermem tabı sonra da kufrumu basarım hakkettın cunku hemde sonuna kadar bende arkasındayım kufurlerın ve o kısı degılım. kanıtladım ıcım rahat.

bu arada fazla üzerine geldim özür dilediğimi neden yazmadın ayrıca? bak unuttum. sonra gene artist artist cevap yazınca yedin kufrü pek tabi :)

özetle: benden önce olan yazar da ben de küfürlerimizin arkasındayım. başkasına devrediyorum. engelledim seni de istediğin kadar yaz. yalanlarına diğerleriyle inananlar çıkar belki :) silemezsen de silme amk çok korktum mahkemeden :))

edit: son eklemeler.
  • yandesk isimli hesaptan tarafıma gönderilmiş tüm küfürlü özel mesajlar tarihleriyle birlikte aşağıda paylaşılmıştır:

---------------------------------------------------------------------------------------------

adamı savunduk diye fake hesap mı oluyoruz? siktir git or*spu ç*cuğu.

24.11.2017 17:33

---------------------------------------------------------------------------------------------

siktir lan or*spy cocugu bulabiliyosan bul. o opucugu de ananin *mina sok s*ktir simdi

30.11.2017 16:55

sen tam bır or*spu c*cugusun dostum.

14.12.2017 00:37

vermezsen de an*nı s*keyım versen de s*keyım *mcık. sıl dıyoruz sılmıyorsun, kanıt ıstıyorsun kanıt gosterıyoruz neden ugrastıyorsun p*cın evladı

ver ver dılekcıyı de agzını burnunu kırayım ıstanbul ankara fark etmez *mcık evladı s*ktır gıt sımdı

y*rragımı verırsın *mk ergenı sozunde dumayan serefsız

net tekrar yazıyorum bunu da al

*rospu c*cugusun

14.12.2017 00:45

vermezsen *rospu ç*cuğusun o zaman gerı alıyorum ozur dılememı de

haddı bakalım o tehdıterını de tavsıyelerını de ananın *mına sok or*spu coucugu ınatcı yalancı p*c

14.12.2017 00:59

bende seni sikayet ettim or*spu c*cugu.

al bu da hediyen yalanci or*spu c*cugu.

14.12.2017 18:24

güle gule or*spu c*cugu :)) blocked.

14.12.2017 18:32

hesabın şu anki sahibi kim bilmiyorum, belki de gerçekten iddia ettiği gibi bu mesajların sahibi hesabın şu anki kullanıcısı değildir. çünkü arkadaş hesabı birinden satın aldığını söylüyor. ama birine özelden küfür edip edip sonra hesabı başkasına satmak kimsenin yanına kalmamalı diye düşünüyorum. bu yüzden de bu entry'yi silmeyeceğim. ekşisözlük yönetimi sildikçe de aynısını buraya yazmaya devam edeceğim. eğer bu hesap gerçekten birinden satın alındıysa da yapabileceğim bir şey yok ne yazık ki. sen bugün beşiktaş'ta 10 numaralı formayı giymeye başladın diye ilgili başlıktan sergen yalçın'la ilgili entry'leri sildirmeyi talep edemezsin değil mi :) madem elinde hesabı satın aldığın kişinin bilgileri var, git ona hesabı iade et.

ulan hesap satmanın legal olması saçmalık değil mi? satın alan adamın formata uyacağı ne malum allah aşkına? alenen "ben hesabı satın aldım" diyen adamın direkt silinmesi gerekmiyor mu?
  • öncelikle painkiller isimli yazarın tacizci ve yalan beyan içeren bazı konularını belgeler ile açıklığa kavuşturmak gerekiyor...

1 - @painkiller isimli yazarın iddaaları asılsızdır ve yalan beyan dahilinde süre gelen taciz içermektedir.
    2 - sadece yazarların erişebildiği modlog isimli sayfadan painkiller isimli yazarın son 1 aylık şikayet kaydının dökümü alınmıştır. aşağıdaki linkte ekran görüntüsünden görüleceği üzere bu yazarın bu süre zarfı içerisinde 8 adet entry si sözlük kurallarına aykırı olduğu gerekçesi ile yayından kaldırılmıştır. kendisinin gerek kurallara gerek sözlük yönetime ne derece saygı gösterdiği ortadadır.

modlog kayıt detayı

3 - ben bu hesabın bilgilerini 18 aralık 2017 tarihinde saat 14.21 'de almış bulunmaktayım. bu hesabın bilgilerini nasıl elde ettiğime ilişkin detaylı ve şirket avukatımın noter onaylı tespit tutanağı ile aldığım kişilerin bilgileri şu anda avukatımda olup herhangi bir resmi şikayet durumunda adli devlet personeli ile paylaşılmaya hazırdır. bu tarih ve saatten önce bu hesabın benim şahsım ile hiçbir bağı olmadığı gibi benden önceki bireyler ile ne yaşadığı painkiller isimli yazarın problemidir. ayrıca açılacak herhangi bir dava sürecine ilişkin ekşi sözlük yönetimi gerek girilen ip adresleri ve gerek mesajları adli personele resmi kanallar aracılığı ile rahatlıkla paylaşabilecek durumdadır. bu konuda ekşi sözlük tamamen konuya tarafsız ve adil bir şekilde süreci yöneteceğinden zerre şüphem yoktur.

4 - diğer yönden 'edit: özelden aileme küfretmeye devam eden' konulu iddaasi çirkin bir iftira olup kendisinin yalancı bir birey olduğunu göstermektedir. ben 2. maddede belirttiğim üzere yukarıdaki tarih ve saat itibari ile devraldığım bu hesapta mesaj kutusu tamamen boş olup painkiller isimli yazar bu hesabı aldığım tarihten itibaren engellidir ve kendisinden bana özel bir mesaj gelmemiştir. ayrıca ben 2. maddede belirttiğim tarihten itibaren kendisine özel bir mesaj göndermişliğim bulunmamaktadır. kendisinin belirtmiş olduğum tarihten itibaren kendisine göndermiş olduğum ailesini veya kendisini tehdit veya rencide eden bir özel mesajı var ise ekran görüntülerini burada paylaşmasını rica ediyorum. eğer böyle bir durum gerçekten var ise kendisine özel mesaj yolu ile kişi bilgilerimi göndereceğimi, açık açık burada kendisinden özür dileyeceğimi ve 2. maddede belirttiğim tarihten itibaren devraldığım bu hesabı kapatacağımı açıkça beyan ediyorum. ancak ekşi sözlük moderasyonu tarafından bile o tarihten itibaren gönderilen özel mesajlar kolaylıkla tespit edilebilirken painkiller isimli yazarın nasıl bu kadar basit bir şekilde ortaya çıkabilecek cahilce bir yalanı söylemesine anlam verilememektedir. çamur at izi kalsın taktiği izlendiği tahmin edilmektedir. şahsımın 2. maddede belirtildiği tarihten itibaren painkiller isimli yazarın tarafıma aralık ayının 26 , 27 ve 29 'unda yalan beyan içeren 3 adet entry si olmuş ve bu entryler yönetime yazdığım şikayetler doğrultusunda silinmiştir. diğer yönden şu anda da #73141536 numaralı entry de yalan beyan içeren yazıları aynen bulunmakta olup sözlük yönetiminin ilgili yazara 2. maddede belirttiğim tarih itibari ile moderasyonun kullanmış olduğum hesaptan herhangi bir içerik gönderilip gönderilmediğinin tespiti ve bunun ile ilgili yazara yaptırım uygulanmasını rica ediyorum.

5 - yukarıdaki yazılan maddeler ile beraber yazarın tarafıma yapmış olduğu yalan beyan neticesinde kamuoyunu yanıltarak şahsımı tacizci bir birey olarak nitelendirmiş olup bu durumun tespiti avukatım tarafından detaylı şekilde yapılmıştır. olası bir resmi süreç başlangıcında painkiller isimli yazara hakaret eden şahıs veya şahıslar ile ilgili olarak tarafımdaki avukatım ve noter onaylı deliller yargı mensupları ile paylaşılacak ve hemen akabinde kendisinin tarafıma yapmış olduğu 'özel mesaj ile tehdit ettiğim' yalanı ile ilgili bilirkişi tarafından ekşi sözlük yönetiminden belirttiğim tarih ve saat itibari ile mesaj gelip gelmediği konusunda bilgi istenecektir. burada belirttiğim üzere noter onaylı deliller painkiller isimli yazarın moderasyon kayıtlarında silinen mesajların detayı ve ip adres bilgilerinin yargı mensupları tarafından temin edilmesi sonucunda painkiller isimli yazar ile ilgili 'kişilik haklarına saldırı, yalan beyanda bulunma ve iftira' suçlaması ile savcılıktan tazminatlı suç duyurusunda bulunulacaktır. elde edilecek tazminatın mahkeme ve avukat masrafları düştükten sonra kalan tutarı darüşafaka cemiyetine bağışlanacak ve bağış dekontu bu başlık üzerinden açık olarak resim formatında paylaşılacaktır.

6 - painkiller isimli birey sana direk konuşuyorum... bu hesabın son sahibi olan şahsım liseli veya sadece lise mezunu olan bir birey değilim. kim olduğumu sana 1 hafta içerisinde yukarıya yazmış olduğun 'özelden aileme küfretmeye devam eden' içeren entry silinmediği takdirde şirket avukatlarım mahkeme salonunda çok güzel öğreteceklerdir. diğer yönden şark kurnazlığı yaparak başka hesaplardan tarafıma bu içerik yüzünden tehditkar veya hakaret içeren herhangi bir mesaj aldığım taktirde o sözlük yazarlarını da 'suça iştirak ve adam azmettirme' suçu ile aynı suç dosyasına dahil edeceğimi açık bir dille bildiririm. elimizde bütün kayıtlar var. artı ekşi sözlük yönetimi mahkeme sonrası talep edildiği takdirde belirttiğim bütün ip veya mesaj detayları rahatlıkla yargı mensupları ile paylaşabilirler. o zaman o mahkeme salonunda ne cevap vereceksin ? aileni tehdit ettiğime ilişkin beyanın yalan çıktığı görüldüğünde hakime ne söyleyeceksin ? sana edilen hakaretlerin ben değil benden önceki kullanıcılar tarafından ispat edildiğinde ne cevap vereceksin... senin gibilere pabuç bırakacak adam değilim. eğer yukarıda yazdığın kadar dürüst olduğu ispatlamak istiyorsan bu entry'nin altına 2. maddede belirttiğim tarihten itibaren sana veya ailene hakaret veya tehdit içeren bir mesajı ekran görüntüsü ile paylaşmandır. böyle bir içerik yoktur. sen bir yalancısın ve böyle devam edersen sonuçlarını yasal yolla çok güzel göreceksin... kimin ne konuda fetiş sahibi olduğunu da eğer yasal bir süreç başlarsa sana avukatlarım ve yargı mensupları çok güzel öğreteceklerdir. garanti ediyorum...

sözlük yazarları ve moderasyondan bu kendini bilmez siber zorba, iftiracı birey ile ilgili zamanınızı aldığım için özür diler. konuyu sizlerin takdirine bırakırım.

saygılarımla,
  • @painkiller isimli şahsın yalancı ve iftiracı bir birey olduğu kendi beyanları ile de kanıtlanmıştır.

#73157282 entry'nin 2. maddesinde benim devraldığım tarihi açıkça belirttim... kendisinin de gönderdiği mesajlara bakılacak olursa en son mesaj tarihi 14.12.2017 tarihi olarak görülmektedir. aşağıdaki linkten görüldü üzere paylaşmış olduğu kendisi ve ailesini bu hesabın halen özelden tehdit edildiğini ifadesi tamamen yalan olduğu ve asılsız olduğu ortaya çıkmıştır. arşiv asla unutmaz. tarafıma yazdığın bütün yazılar avukat tarafından hergün kontrol ettirilecektir.

yalan beyanın ispatı

@painkiller isimli yazarın ailesini işin içine katacak kadar yalancı bir birey olduğu mesajlardan da bellidir.

#73157282 numaralı entry'nin 4. maddesinde belirttiğim 26, 27 ve 29 'unda silinen entryleri yukarıda belirtilen entry den aynıdır.

direk sana konuşuyorum @painkiller... ne oldu ? insanları yalan ve iftiraların ile ne kadar kandırabileceğini zannediyordun ? ayın 18. inden önce benim ile zerre alakası olmayan bir birey ile aranızda olan tartışma için beni mağdur edemezsin. gerek türk ceza kanunu, gerek türk ticaret kanununda 3. şahsın mağdur edilemeyeceğine ilişkin kanun maddesi yer almaktadır. diğer yönden sen mahkemede 'halen özelden beni halen tehdit ediyor, aileme hakaret ediyor lafını mahkemede avukatlarım da hakim de soracaktır. sen o yalan beyana ne cevap vereceksin onu düşün...

aileni dahi yalanlarına alet edip alçalacak bir bireyin hangi sözüne inanacağım ben ? yukarıdaki mesajında kaydını avukatım aldı hiç merak etme... bu sayfayı her gün avukatım düzenli olarak kontrol ediyor ve sen seni ve aileni tehdit etttiğim yalanın karşılını mahkeme de veremeyeceksin. mahkum edilecek ve tazminatı ödeyeceksin ve üstteki mesajımda belirttiğim gibi senden gelecek tazminatın avukat ve mahkeme masrafları düştükten sonra tamamı darüşşafaka vakfına bağışlanacaktır. sn. @painkiller 'in lise öğrencileri ile ilgili hassasiyeti takdir edilir derecededir. kendisinin bu konuda rahatsızlık duyacağını zannetmiyorum.

diğer yönden @painkiller isimli yazar halen yalan söylemeye devam etmektedir. ben hangi ifademde hesabı satın aldım diye bir ifade kullandım mı ? tekrar oku ve incele... ayrıca sen insanlara aileni araya katıp yalan beyanlarla buradaki yazarları ve ziyaretçileri kandırmak hangi sözlük formatına uyuyor ?

senin daha benim yazdığım mesajların altına mesaj yazacak cesaretin yok be... benden üstteki mesajı düzenliyorsun ki insanlar benim mesajımı okumadan senin mesajını okusunlar. yemezler aynısını bende yapıyorum şimdi. ufak bir düzenleme ekliyorum. daha beter rezil oldun.

ayrıca ben bugün beşiktaşta 10 numaralı formayı giyersem ve beşiktaşta 10 numaralı forma ile ilgili hakaret içeren bir içerik varsa gayet sildirmeyi talep ederim ve mahkeme kararı ile de sildiririm. ama senin entrylerin silinmesinin sebebi senin burada açık açık yalan söyleyerek insanları yanlış yönlendirmendir. sergen yalçını sildirmek ile bir bireyin ailesini tehdit etme yalanı aynı şey değil. bu kadar mı hukuk konusunda zayıfsın konuyu saptırma yemezler...

hesabın eski sahibinin kim olduğunu yeni sahibinin kim olduğu mahkemede avukatlarım tarafından gayet güzel öğreneceksin. ayrıca seni ve aileni halen tehdit ettiğim yalanını da mahkemede karşılığını bulamayacaksın ve elimden gelirse senin bu iğrenç yalan ile ilgili eğer kanunlar el verirse hüküm giymeni dahi sağlayacağım. sen halen hedef çarptırmaya ve yalan içeriklerin ile burayı kirletmeye devam et. burada senin veya senin azmettireceğin yazarların yazacağı herşey hakkında mahkemede delil olarak kullanılacaktır.

iddaalarını silip silmemek senin tasarrufundur. ben kendi ispatlı yazılarımı kaldırmayacağımı da buradan açıkça beyan ediyorum.

ben söyleyeceğimi söyledim ve günü de verdim. 5 ocak 2017 cuma gününe kadar yazdığın iftira ve yalan beyan içerikler kaldırılmadığı takdirde hakkında suç duyurusunda bulunulacak. bundan sonrası artık benden çıkmıştır. sende aynı mahkemede sana hakaret eden birey veya bireylerin kimlik bilgilerini ve ilgili ip adreslerini alacaksın. onları ile ilgili yapacakların senin tasarrufundur ve evet tavsiyem bu konuda rahatsız isen hakkını kanun önünde sonuna kadar ara. ben öyle yapacağım. ancak benimde senin yalan beyanların ile ilgili yapacaklarım benim tasarrufumdur. burada yazdığım gerek bu gerek bundan önceki savunmayı istediğin avukata gösterebilirsin. dediğimden farklı birşey söyleyemeyeceklerdir. ayrıca sözlük yönetimi öyle yada böyle benim hesabımı iptal etse dahi bu seni hukuki açıdan mahkemeye vermeme engel değildir. sözlük yönetimi devlet bir talepte bulunduğu zaman bunu ilgili kanun çerçevesinde ve koşullar dahilinde teslim etmek ile yükümlüdür.

sözlük moderasyonuna kendimi savunma hakkı verdiği için ayrıca teşekkür ederim.

saygılarımla,
  • "5 ocak 2017 cuma gününe kadar yazdığın iftira ve yalan beyan içerikler kaldırılmadığı takdirde hakkında suç duyurusunda bulunulacak."

şu anda ne yalan var ne iftira. yandesk nick'iyle tarafıma küfredilmiştir. ha sen etmişsin, ha önceki kullanıcı, umrumda değil. nick altındaki entry'leri doğrudan sildirmek yerine gelip bana "hesap el değiştirdi hocam" demediğin sürece ben daha önce bu başlığa yazdığım entry'nin aynısını girerim dostum.

ha bu arada şey. ben kanada'dayım da :) öyle işte muck