şükela:  tümü | bugün
  • yandex'in kurumsal firmalar için oluşturduğu yeni platform. bu platform ile şirketinize takımlar oluşturabiliyorsunuz. öte yandan;

yandex kurumsal servisi kullananları yavaş yavaş yandex connect adı altında kurulan sisteme aktarıyorlar. sanırım ücretsiz mail hizmeti yandex connect entegrasyonundan sonra bitecek. tıpkı gmail'in izlediği politika gibi önce ücretsiz ver sonra paraya bağla taktiği uygulanabilir. eğer öyle olursa putin'e sevgilerimi iletiyorum. gül gibi geçiniyorduk yandex kurumsal pardon yandex connect ile.

ücretli yaparsan gsuite'e geri döneriz, o kadar üstümüzde test yaptın big data topladın.

edit: yandex connect tarifeleri yayınlamış bile. basic ve advanced plan olmak üzere ikiye ayırmışlar. advanced plan fiyatları: https://yandex.ru/…tml#pricing__section_ob3_cpq_ybb

şuan için email servisi kullananlara dokunmuyorlar. ama ileride dokunmayacakları anlamına gelmiyor.
  • başka mail serverlarından e-posta aktarmak istiyorum fakat hata vermeden işlemin tamamlandığını söylüyor. ortada taşınan mail falan yok. e-posta servislerinin tamamının şu an bug içinde olduğunu söyleyebilirim. kurumsal yandex ile iletişime geçtim, konuşuyoruz bakalım şimdi ne olacak.