şükela:  tümü | bugün soru sor
 • adana, aladağ ilçemizdeki kız öğrenci yurdunda gerçekleşen yangında hayatta kalan yavrularımız ve ölen kardeşlerimizin yakınları için adanacity, adana çevirme radar ve seyhan belediyesi ile iş birliği içerisinde başlattığımız yardım kampanyasına desteklerinizi bekliyoruz. yangında hayatta kalan ve yangın esnasında tüm eşyaları yanan 10- 15 yaş arası 16 kızımız ve tüm sinanpaşa ilköğretim okulu öğrencileri için kıyafet ve kırtasiye ihtiyacımız bulunmaktadır. yeni veya kullanmadığınız ayakkabı, mont, bere, defter ve kıyafetlerinizi seyhan belediyesi hayır çarşımıza getirebilirsiniz. bunun yanı sıra moral açısından hediye, oyuncak ve travmatik olmayan iyi niyet notları ve kartlar da onları mutlu edecektir. adana dışından yapılacak yardımlar aşağıdaki kargo adresine postalanabilir. ayrıca internetten alışveriş yapıp, aşağıda yazdığımız adrese yardımlarınızı yönlendirebilirsiniz. göndermiş olduğunuz eşyalar belediyemiz tarafından temizlenip, paketlenip aladağ ilçemize nakliyesi sağlanacaktır. kampanya 7 aralık gününe kadar devam edecek, gerekirse tarih uzatılacak ve yardımlarınızın bitimiyle beraber toplanan bütün eşyalar tıra yüklenerek ilgili okula ulaştırılacaktır.

  şehir görmemiş köylerinde, elektrik olmayan çamurlu yollarında, okula gelebilmek için dağları tepeleri aşan yavrularımıza, kampanyamıza destek vererek umut olan ve bize yaşama sevinci aşılayan bütün adana ve türk halkına şimdiden canı gönülden teşekkür ederiz.

  şu zor günlerde ah vah diyip suçlu aramak yerine, adanalı yardımseverliğine yakışır şekilde hayatta kalan evlatlarımız ve kaybettiğimiz canlarımızın yakınları ve aileleri için hep beraber tek yürek, tek yumruk olmak hepimiz için bir görev ve bir onurdur.

  henüz bugün başlattığımız bir kampanya, fikir ve destek verecek arkadaşlar mesaj kutumu yeşillendirebilir. adres belediyenin kendi deposuna aittir, gönderilen bilimsel kitaplar vs gereksiz sansürlere/engellere takılmadan çocuklara kesin olarak ulaştırılır

  #aladağdanserinolma

  adres: döşeme mahallesi turhan cemal beriker bulvarı no: 57
  posta kodu: 01068 seyhan/adana
  adana seyhan belediyesi

  seyhan belediyesi resmi sayfasından da teyit edebilirsiniz

  https://www.facebook.com/…3/586501824868711/?type=3

  https://www.facebook.com/…1/904273076371014/?type=3
  https://twitter.com/…iyik/status/804016532854607873

  son edi+: yardımlarımız aladağdaki çocuklara ve ailelerine ulaştırılmıştır, bu güzel projeye sıcak kalpleriyle dokunup geleceğimiz olan çocuklara umut aşılayan herkese şükranlar olsun.

  https://www.facebook.com/…iye/posts/590939814424912

  çocuklarla yaptığımız canlı yayın;

  https://www.facebook.com/…k/videos/910655789066076/

  https://www.facebook.com/…k/videos/910644342400554/

  yardım sırran olur fakat yine de güvenirlik açısından haber olmak güzel; http://www.hurriyet.com.tr/…aladaga-yardim-40304286
 • desteklenmesi gereken kampanyadır.

  başlıklara ahh canım vahh canım yazmak hiçbir işe yaramaz.

  belediye yada valilik banka hesabı açarsa seve seve yardım yaparım. ayrıca yardım vefat eden çocuklarımızın kardeşleri varsa onları da kapsamalıdır.
 • arkadaşlar saçmalamayın. olağan üstü bir hal bir toplu ölüme neden olan deprem sel gibi bir durum yok. çok üzücü ve sorumluların kesinlikle en ağır cezalandırılması gereken bir olay fakat yardım kampanyası gereksiz. ulan 12 tane yavrumuza adanadaki devlet kurumları ihtiyaçlarını karşılayamıyorlarsa bu ülkeyi toptan kapatalım gitsin.
 • elimden geleni yapacağım kampanya,

  keşke diğer çocuklarımız hayatta olsaydı, umarım onların ailelerinin içini soğutmak için başka destekler sağlanılır.
 • http://www.hepsiburada.com/…0001uie1?magaza=defacto

  bu botlar is gorur mu bilmiyorum ama yarin is yerinde bir organizasyon yapip almak istiyorum. en kotu ben alip yollarim.

  acaba bu kizlarin ayakkabi numaralari kac olur bilen yesillendirsin.
 • yetmez ama evettir. umarim ek olarak, bu tarz felaketlerin yasanmamasi icin gerekli tepkiyi de verebiliriz.
 • ülkede gündem olması gereken hayırlı bir kampanyadır. mağdur insanlara yardım için katılmak son derece önemlidir.
 • gündemden düşürülmemesi ve mümkün olduğunca tek yürek olarak destek olmamız gereken kampanyadır.
 • belli başlı ihtiyaç kalemleri yazılsa ve toplananların miktarı belirtilse daha güzel olabilir dediğim kampanya.
  yollayacaklarımızı çocukların şu anki ihtiyaçlarına göre belirleyip göndersek ve aynı üründen yığılma oluşturmasak daha güzel olmaz mı?
 • 2 gündür aladağ için kendini parçalayan sanatçıları, sosyal medya fenomenlerini, iş adamlarını icraata beklediğimiz kampanya. bu saatten sonra üzülmenin bir faydası yok, ölenleri kurtaramadık bari kalanların elinden tutalım.