• sevemedim ben bu günü
    sevemedim başından
    göremedim geçtiğini
    yanıbaşımdan
    her yanımdan

gelemedim ben oyuna
    gelemedim yaşımdan
    kovaladım sevdiğimi
    yanıbaşımdan
    her yanımdan

yaşamadım ben bu günü
    yaşamadım inadımdan
    göremedim geçtiğini
    yanıbaşımdan
    her yanımdan

ellerin uzanmasın
    uzak dursun dedim
    sakın dokunmasın
    hayal ettiklerim bana yakışmasın
    inancım yok benim

(bkz: zannedersem tek eksiğiniz sözleriydi)
  • "hayal ettiklerim bana yakışmasın" diyor ya, ben orda ölüyorum. haberin yok.
  • bazı insanlar sevdiklerini yanıbaşlarından kovalarlar, hayatlarından kovarlar, seve seve, bile bile yaparlar bunu. o insanlar için yakılmış bir ağıt bu, her hecesinden pişmanlık akan bir ağıt. hala daha iyisi yazılmadı.
  • seni kendime sakladım albümünün en güzeli, en kıymetlisi... en bi insanı sarıp sarmalayası.. en şukelası... en bi şey bi şeyi... her şeyi!
  • loser şarkısıdır. çok severim...
  • ayık insanın damarlarına alkol sokan şarkı.
  • "hayal ettiklerim
    bana yakışmasın
    inancım yok benim"

insanın zihninde ta çocukluğundan beri kendisi için tasarladığı bir takım düşünceler vardır. tamam işte bu sefer oldu dendiğinde yine bir aksilik çıkıverir yine olmaz. zaman geçtikçe, yaş ilerledikçe artık umutlar gitgide azalır. bir süre sonra yakıştıramazsın kendine o hayalleri çünkü artık inancın kalmamıştır ve hergün yanıbaşınızdan kimler geçip gider kıymetini bilemezsiniz. işte bu dizeler tam da bu durumu özetlemekte. pişmanlığın, yalnızlığın ve kaybedilenlerin şarkısı. gerçeğin şarkısı...
  • inanılmaz güzellikte bir solo barındıran şarkı. altı yaşından beri türkçe sözlü rock müzik dinliyorum, böyle solo görmedim.
  • ellerin uzanmasın
    uzak dursun dedim
    sakın dokunmasın
    hayal ettiklerim
    bana yakışmasın

dizeleriyle bu albüm, duman olmuştur. muhtesem olmuştur.

ve kaan'ın sesinin her tınısı parçanın her bir köşesinde özür diliyor gibidir.
  • bir ağıt.
hesabın var mı? giriş yap