şükela:  tümü | bugün
  • hayatin kotu gittigi zamanlarda karşılaştığım, bu tecrübeyi önceden yaşadığından bana şevkat ve umut dağıtan, görsem de görmesem de seveceğim, lafını sakınmayan, açık sözlü, çok başarılı entrylere sahip ve daha nicelerine sahip olacak, agzı bozuk olan hatunlar entrysi ile beni gülme krizlerine sürüklemiş, "ne olursa olsun dünyanın tüm çikolataları feda olsun sana," veya "olsa da şimdi konuşsam," diyesimi getiren başarılı, takdire şayan sözlük suser'ı . . . sevgiyle selamlıyorum . . . hayatta karşılaştığım en hoş yanılgı . . .
  • çok yanılmışım bu kişinin süper bir kişi olduu konusunda. aksine çok süper biri bu.. muhabbeti desen alır götürür. kafa sanki. sürekli yüzer, kaslı bir vücudu olduunu sanıyorum benimkinden aksine. şişmanım ben nitekim,aslında diilim şişman kıçım büyük sadece. yüzme bile bilmem hem.ama bu ööle mi ya... diil. kedisi var hem. yazlıkları da. gelse de tanışsak diye beklediğim bir insan. 4 gözle bekliyorum kendisini.
  • geldi de tanıştık, tanıştık da noldu. üstün kilise duvara işeme hadisesini kendinde dinledik (bkz: sebze), (bkz: ben). güldük, eğlendik, vejeteryan olduğunu öğrendik, ard arda içtiği sigaralardan boğulma riskimizin olduğunu anladık kaçalım dedik, yapamdık. sevmişiz çünkü anca anladık. jack ass le olan anılarını anlatıp (bkz: dedikodu) (bkz: ehehe) yarılmamızı sağladı. sütlü kaave içti, kızılkayalar hamburgerine ıyh dedi, sonra hatırlattı vejeteryan olduğunu ben ıyh dedim.
  • ağırlık olsun diye geç gelmişmiş . . . hıh, kıçımı ye sen benim . . . en sevdiği yazar dolstoy ile tostoyevski'ymiş (inanın ben de tanımıyorum bu iki yazarı ama bozmak da istemedim o an . . :) en başarılı underground türk yazarıymış . . . izmir deki tüm güzellik yarışmalarında hep birinci olmuşmuş (ufak at da civcivler yesin . . .) yok, soyadım su şıpırtısına benziyormuş (ukala da bu biraz galiba . . .) yok efendim neymiş kendi soyadı türkiyenin ve dünyanın en asil, manidar ve tapılası soyadıymış . . . simit yiyen kıroymuş, mısır yiyen saray çocuğuymuş . . . neyse, tüm bunların yanında(çoğunu salladım, gülsün diye . . .), benim gibi sıkıcı sayılabilecek bir adama uzun bir süre katlanma başarısını sergilemiş, sessiz sessiz gülmüş, bir yandan beni de güldürüp neşelendirmiş şahıstır . . . görüşmek dileğiyle diyorum valla . . . be there . . .
  • yillar once yurt koselerinde tanismis oldugum zekasi ve sevecenligiyle herdaim yaninda olmaktan mutluluk duydugum ask insani..
  • mini etek, file corap altina spor ayakkabi... bi hatuna bu kadar yakisabilir... bilemiyorum
  • bir varmış bir yokmuş çoook eski zamanlarda* genç ve güzel bir kız* uzak diyarlardan* bilmediği tanımadığı bir diyara* gelmiş. burada bir yar edinmiş, o yarin arkadaşlarıyla tanışmış. sevmiş sevdiceğin arkadaşlarını ama bilmezmiş ki o arkadaşlar içinde bir münasebetsiz* varmış. bu münasebetsiz bir arkadaşına kahvaltı götürmek için söz verdiği bir sabah odanın kapısını çalma gereği duymamış –zira arkadaşı, ona* o gece kendi odasında yatmadığını, misafirleri** olduğunu söylemeyi unutmuş- bu olan bitenden habersiz insan tüm şirinliğiyle odadan içeri girmiş ve bir meditasyon anının içine etmiş. sonuç: yanilgi yıllar önce ilişkisini bitirerek kurtulduğunu sandığı o münasebetsize bir zirvede* rastlayarak dünyanın küçük, sözlüğün herşeye kadir olduğunu öğrenmiş.
  • hoplar zıplar, skasever, göbek bile atar bi insan. bi anda kaynaşıverilen, kırk yıllık dostmuş havasına bürünülen süper tatlı dişi. 3 ay kaldı dayan demek istediğim*, 3 ay sonra ise bu diyardaki en mutlu insan olacak kişi.
  • belli konularda ayni yanilgiyi paylastigim* , hoppala zeybek hismiyla kaynastigim guzel mi guzel suser. oyle bi costurduki her gun kizlar zirvesi olsun dedik*
  • eve dönerken kendisinin travesti olduğunu iddia etti. bilemiyorum...