şükela:  tümü | bugün
  • adı cengiz. şirkete izmir'den seksi bir denetmen kız geldi ve cengiz'le gün boyu ( saat 15.00 a kadar ) evraklara bakıp durdular. cengiz 10 numara küfürbaz piç biridir. aynı zamanda şişkodur kendisi. rejim yapmak için gevrek falan yiyor. neyse, bu piçin yanına erkan adında başka bir arkadaş giriyor ve cengiz'in gevreğini alıyor. normalde cengiz'in '' bırak onu lan göt '' demesi gerekirken; '' erkan bey yarın sabah için bir parça da bana ayırırsanız sevinirim '' diyor. erkan geliyo bunu bana gülerek söylüyor. ben de gittim masasında bulunan galatasaray maket otobüs süsünü aldım. hep gözüm vardı anasını satim. '' ne demek nejmicim, tabii ki senin olabilir, buyur '' dedi. bayılıyom yanında kız olunca böyle mala bağlayan erkeklere. kız gitti mesai bitince gelir birazdan odaya. nah veririm.
  • bu adamları garipseyen ya da şikayetçi olan diğer erkekler de ilgi duyduğu kadınların yanında az ya da çok aynı değişimi yaşarlar aslında. kişilik değişimi değildir. yanındaki kadının dikkatini çekmek için sınırların zorlanması hali biraz bu. daha konuşkan, daha hareketli, daha komik, daha romantik tavırlara bürünülüyor farkında olmadan. dışardan irrite edici geliyor evet ama yapacak bi şey yok. bi şeyler yapmak gerekiyor yürüyebilmek için.