şükela:  tümü | bugün
  • şerefsizliğin hangi levelidir tam olarak değerlendirmesini yapamam ama ağır namussuzluktur diyeyim ağzımı bozmadan.

az önce havaalanına gitmek için bindiğim otobüste başıma gelendir. bundan önce de kaç sefer daha yaşadığım olaydır ancak bugünkü apayrı bir seviyedeki şerefsizliktir. çocuk kıza sarılıp öptüğü anda kız direkt bana bakıyor,çocuk ona defalarca sarıldığında her seferinde bunu yapıyor ve bi görseniz çocuğu,o kadar içten seviyor ki yemin ederim içim acıdı. şu an ağzımı bozmamak için kendimi zor tutuyorum. lan otobüsten inerken göz kırpmak nedir allah'ın belası rezil insan.

sanırım geçireceğim en iğrenç yolculuklarda birinin sebebi sen olacaksın iğrenç insan. allah belanı versin

lan hani olur da bir gözün kayar, insanlık halidir de, namussuz vicdansız insan nasıl oluyor da birisini sevdiğini söyleyip ona sarılırken aynı zamanda başkasıyla da bir şeyler düşünürsün.

ablacım,kardeşim,bacım veya artık her ne boksan. yahu hiç mi utanman yok,hiç mi vicdanın sızlamıyor yanındaki çocuk sana sarılıp seni öperken başkasına iş atıyorsun,hiç mi insaniyet kalmamış ki sende, senin gözlerinin içine bakarken gözleri parlayan bir insanı bakışlarınla aldatıyor,onu hiçe sayıyorsun.

lan madem çocuğu sevmiyorsun bırak,ayrıl ondan. vallahi sen baktıkça o çocuğun gözlerindeki parıltıyı görüp ben utanıyorum. o çocuğun sana karşı hisleri senin hiç mi umrunda değil be kardeşim.

agalar,kardeşler, beyler. allah aşkına dikkat edin kendinize, sevgili bildiğiniz,bakarken içinizin titrediği insanlara karşı dikkat edin. bi onun da sizin için aynı hislere sahip olup olmadığını iyicene alamaya çalışıp sonra bağlanın. namussuza, halden bilmeze,kalbi kevaşe olmuşlara gönül vermeyin.
  • karşısında daha güçlü genlere sahip, daha sağlıklı bir baba adayı gördüğü için istemsizce veya bilerek bir başkasına bakmış olan kadındır. o çekim, elektrik felan diyorsunuz ya bu o işte. daha güçlü genler her zaman daha tercih edilebilir haldedir kadın için. erkek birçok kadını dölleme isteğindedir, kadın ise daha seçicidir. kadın için döllenmek 9 ay kadar büyük bir yatırımdır çünkü. daha seçici olması ilk bulduğunda karar kılması anlamına gelmez daha iyisini bulsun kararları değişir. ayrıca erkeğin ekonomik durumu (antik çağa kıyasla avcılık kapasitesi) bu seçim konusunda sağlıklı genler kadar etkendir. bütün ilişkilerin temelinde üreme iç güdüsü varken duygulara çok fazla anlam yüklemiyor muyuz?

(bkz: jared diamond)
  • empati kurup kendimi yanındaki adamın yerine koyuyorum ve o kızın ağzına sıçasım geliyor. ulan kevaşe adamın elini tutuyorsun ama çaktırmadan etrafa bakışlar atıyorsun. allah böyle karıları düzgün adamlardan uzak tutsun.
  • en asil duygunun kızıdır. yok yani, bu işler ince işler, organize işler. dikkat etmek lazım. hatunumuzu koruyup kollamak lazım. sevgilimizin nerde olduğunu bilmek lazım. allah'tan benim başıma hiç gelmedi böyle durumlar ama çevreden işitiyoruz ayıp şeyler. sevgilisi olan bazı hanımlar eski sevgilileriyle görüşmek istiyorlarmış. çok ayıp. hiç sevmem.

herkes sevgilisine sahip çıkmalı. mazallah avm'lerde, pizzacı amcalarda eski sevgililerini görmek isterler.
  • hannibalın asistanı ve aynı zamanda sevgilisi olabilir.
  • cok denk geldim,
    sanirim yanindaki erkekle kiyaslamak icin bakiyorlar.
  • ortama sap gidince bakan az. kızla gidince bütün kızlar bakıyo. amacı ne bu davranışın ?
  • flörtözdür.. tahrik eder