şükela:  tümü | bugün
  • benim gozumde sekillenen degisik post fantastik bir olgu boyle uyaniyorsun filan kalkiyorsun
    lavaboya gidiyorsun aynaya bi bakiyorsun hassiktir bu kim diyorsun meger ruhun baska bir adamin bedenine girmis e sende dogal olarak tanimiyorsun bunu falan gibi
  • uykunun verdiği rehavetle adamın suratının ve gözlerinin şişmesi, bi gece önceki zindeliğinin kalmiyip mutanta dönüşmesi
  • gece icine aldigin er kisinin, gun agardiginda hep disinda kalmasini isteme hali... "degisimin bu kadari da fazla" dedirten sevimsiz bir duygu
  • yakınlarda yaşadığım olay. çok kötü bir tecrübe.
    tıp kongrelerinde uçak biletimizi, otel odamızı, transfer aracımızı falan organizatörler düzenler. ben de hem çok yoğun olduğumdan hem de bu konularda biraz rahat olduğumdan mailime son dakika bakarım. uçağı kaçırdım amk. kaçırmak değil aslında bu. ben baya evde valiz yapıyordum transfer için arayıp 'uçağınız şu an inmiş olmalı' dediklerinde. bakıp yanlış bir saat kalmış aklımda. neyse. yeni bilet ayarladılar saçma sapan bir saatte indim saçma sapan bir saatte otele ulaştım. (02:30 gibi) oda kartını verdiler, yer sorunu nedeni ile çift yataklı oda; kadın bir oda arkadaşınız var dediler. iyi madem napalım dedim. sessizce girdim telefonun ışığıyla valizi açtım geceliğimi giydim dişimi fırçaladım falan kadını uyandırmayayım diye yattım uyudum.
    sabah alarm çalınca belki o daha geç uyanmak istiyordur diye hemen susturdum onun yatağının tarafına doğru baktım, hassiktir dedim. erkek. tarzı ve tipi benlik birisi olsa 'siz de tesadüfleri sever misiniz' falan da derim ben ama bildiğin bıyıklı amca. gece geldiğimdekinden de sessiz şekilde herifi uyandırmadan odadan kaçana kadar nefesimi tutmuş olabilirim. resepsiyona gidip bana yanlış oda vermişsiniz diyince 'bütün gece ne yaptınız' diye düşünmeyecek mi bir de. hemen farkedip inmiş olsam sert uyarırdım azarlardım niye dikkat etmiyorsunuz diye , geceyi herifle geçirdiğim için gerizekalı durumundayım, onu da yapamıyorum. cool bir şekilde yanlış oda vermişsiniz diyip konuyu kapattım. iki taraf da hiçbirşey olmamış gibi davrandı. bu da böyle bir yabancı adamla uyuma anımdır.
  • bir çok kadının yaşadığı durumdur. halen bir çok kadın aile baskısı ile evlilik yapmakta olduğundan henüz tanıyamadığı bir adamın yanında uyanmaktadir.