şükela:  tümü | bugün
 • tümamiral cihat yaycı'nın yerine atanan yeni tümamiraldir.
 • balyoz'dan hapis yatan bir amiraldir. aydınlık gazetesinin kurmay kadro sağlam haberini doğrularcasına cihat yaycı yerine atanmıştır. zaten kişiler değil, kurum ve sistem konuşulmalıdır. kendisine başarılar dilerim. umarım medyada az görürüz.
 • fetö kumpasından 3 yıl hapiste yatmış yeni tümamiral.
 • fetö kumpası ile hapis yatmış bir diğer amiralimiz.

  istifa eden cihat yaycı'nın yerine deniz kuvvetleri kurmay başkanlığı'na atanmıştır.

  günün güzel haberidir.
  cihat yaycı'nın emaneti mavi vatan emin ellerde.

  şu an twitter'de bazı fetöcü hesaplar çıldırıyor.

  bonus;
  görsel
 • görsel

  türk milleti ve ordusu için hayırlı olsun.
 • fetöcüleri kudum kudum kudurtarak günümü şenlendirmiş, fetö kumpaslarına kurban edilmeye çalışılmış, onurlu ve şerefli amiralimizdir. yeni görevinde başarılar dilerim. allah muvaffak etsin. cihat amiralimizden aldığı mavi vatan emanetini canı pahasına koruyacağından şüphem yok.
 • bildiğim kadarıyla kumpaslarda kendisiyle hayli uğraşılmış, 3 yıl hapse mahkum edilmiş ancak sanılanın askine hapis yatmamıştır. halihazırda dzkk harekat başkanıdır ki bu da yaycı'nın görevinden sonraki en kritik görevdir karargahta.

  son derece başarılı bir deniz subayı olduğu söyleniyor, bu yüzden mavi vatan konusunda kimsenin bir şüphesi olmasın. ayrıca kendisi türkiye'nin 3 denizde eş zamanlı adeta şov yaptığı denizkurdu-2019 tatbikatını dzkk harekat başkanı sıfatıyla yönetmiştir.

  yeri gelmişken belirtelim atandığı göreve aslında uygun rütbede amiral kalmadığından atanmıştır yoksa ilgili pozisyon bir koramiral pozisyonudur. ne yaycı'nın ne de yankı'nın normalde olsa bu pozisyona rütbeleri yetmezdi. donanmaya vurulan darbenin ciddiyetini de bir kez daha görmüş oluyoruz böylece.

  denizleri sakin, pruvası neta olsun.
 • cihat yaycı’nın yerine deniz kuvvetleri komutanlığı kurmay başkanlığı’na atanan tümamiral yankı bağcıoğlu, fransa akdeniz bölgesi komutanı koramiral laurent isnard ile mavi vatan haritası önünde görüşmüştü.

  mavi vatan idealleri bitti, ah vah edenlere duyurulur!

  ne demiştik, ordumuz 2014 öncesi gibi değildir, güçlüdür. güçlü ve vatansever askerlerimiz görev başındadır.

  kimse moralimizi bozamaz! fetöcülere ve benzeri hain işbirlikçilerine duyurulur!
 • sanki ihsan oktay anar’ın amat romanındaki gibi bir ülkeyiz. tam moraller bozulduğunda bir süleyman reis çıkıveriyor ve tüm mürettabatı adam ediyor. bu görev değişiminden sonra ilk aklıma o roman geldi. bahtı ve denizleri açık olsun. mavi vatan emin ellerde olsun inş.