• avusturalya açık 2018’de gençler ana tabloda ikinci tura çıktı. umarım ki bir sakatlık yaşamaz, geleceği parlak.
  • aslan yankı. bu sabaha karşı avusturalya açık'ta dalibor svrcina'yı 6-2 ve 6-0'lık iki set ile geçti. ilk iki oyunu erdikten sonra üst üste 12 oyun aldı. şimdi daha öncelerde karşılaşıp kazanmayı başardığı dünya gençler bir numarası timofey skatov ile karşılaşacak. çeyrek final mümkün.

bu çocuk bir şeyler başaracak, en azından kendinden önce gelen türk tenisçilerden daha başarılı ve parlak. umarım sponsor desteği alır.

haydi oğlum!!
  • elendi. inşallah önümüzdeki yıllarda başarılarıyla adını duyuracak.
  • 25 eylül 2000 doğumlu tenisçi. tekirdağ doğumlu ve solak. son olarak aus open'da iki tur geçti ve itf sıralamasında 28.siraya çıktı.
  • gençler sıralamasında 18. sırayı gören tenis oyuncusu. çizgisini bozmaz ve çalışmayı sürdürürse ileride büyük işler başarma potansiyeli var gibi duruyor. slam şampiyonlukları gibi şeyler icin konuşmak icin daha cok erken tabi ama ilk yüzün daimi oyuncularından olmayı başarırsa da türkiye tenisi icin oldukça büyük bir başarı olacaktır. vurduğun winner olsun yigidim.
  • roland garros gençlerde, 15 numaralı seri başı arjantinli rakibini 2-0 (6-3 , 6-4) yenip 2. tura çıkan 17 yaşındaki tenisçimiz. 2. turu da geçer ise 3. turda muhtemel rakibi petr korda'nın oğlu sebastian korda olacak gibi gözüküyor.

edit : 2. turda elendi maalesef. (4-6 , 5-7)
  • şu an itf gençler sıralamasında 21 numara olan, roland garros boys singles ilk turunda da rakibini iki setlerle geçerek ikinci tura çıkan erkek tenis oyuncusu. ayrıca solakmış kendisi. başarılar diliyoruz.
  • (bkz: ipek soylu)
  • wimbledon genç çiftlerde yarıfinale çıkmış tenisçi. geleceği parlak görünüyor.
  • tekleri ne yapti bilmiyorum gençler çift erkeklerde finale çıkan aslan parçası. eger daha parlak bi kariyere sahip olacaksa sadece çiftlerde oynasın bana gani gani yeter valla. basariların daim olsun aslanım! her galibiyetinde heycanlanıyoruz!
hesabın var mı? giriş yap