• ayca sen'in bir kitabi. parantez yayinlari'ydi sanirim.
  • büyük hayallerle aldığım ama okuduktan sonra tüm hayallerimin yıkıldıgı kitap. satır aralarında felsefi bikaç şey sıkışmış olsa da birsürü kalitesiz geyik . verilen paraya, basılan kağıda, kullanılan mürekkebe yazık...
  • babanne hastaligidir, bobregi karacigeri falan agrimaz da komple yanlari agrir babannelerin.
  • böyle başlayan bir şarkı vardı sanırım:"yanlarım ağrıyor hasanıııım..hasanım hasanım benim hasanım.." uydurmuyorum valla..duydum bir kaç kişiden..
  • yasli insanlarin "neyin var" sorusuna verdikleri giris sozu. her seyi kapsar artik o, siz anlayin...
  • sadece yaşlılıktan kaynaklanmaz yanların ağrıması. 15 günlük tatilini bir kanepede geçiren kişi kanepenin ortasında oturup sağa ve sola devrilip yatarak basit harmonik hareket yaparsa yanları ağrır.
    kendi kendine dönemeyen yaşlıların yanları daha çok ağrır. eğer şikayetleri artarsa spatula ile çevirmek gerekir.
    evde güçlü kuvvetli birisi varsa spatula yerine tavada omlet çevirir gibi de yapabilirsiniz.
  • iki transeksüel insanın yanımızda duran tosun gibi yakışıklıyı aralarına alarak sarfettiklerinde, delikanlının bulunduğunuz noktadan 3 metre öteye ışık hızından az biraz yavaş bir hızla, yaşarmış gözlerle ve hızlı atan bir yürekle koştuğunu görmenizi sağlayan söz öbeciği. çok eğlenmemi sağlamıştır. yaşasın ayça şenbaşkandır.
  • "meğer umut denilen şey umutsuzluğun uykulu haliymiş" şeklinde süper bir ithaf cümlesine sahip ayça şen kitabı.
hesabın var mı? giriş yap