• karsidakini bastan savmak icin yapilan eylemdir. genelde verilen adresin ilk kismi dogrudur. sonuna rakam falan eklenir, adres degistirilir.
  • artık zıvanadan çıkmış şekilde benim de başıma gelen konudur.
    oldukça yaygın isim+soyisim kombinasyonuna sahibim.
    bu konuda iki düşüncem var,
    * benimle aynı isimdeki geri zekalılar, bana ait email adresinin kendilerine ait olduğunu sanıp (ya da kasıtlı olarak,savuşturmak için) veriyorlar
    * ilgili kurumların görevlileri, e-mail vermeyen müşterileri için müşteri kartı boş kalmasın diye isim+soyisim@mailadresi yazıp geçiyorlar.

artık en son 1 aylık periyotta tüm yanlış emailleri not ettim.
    aşağıda sayıları verilen hesapların tüm ekstre, harcama bilgisi, faturaları, adres, telefon, tc kimlik vs vs bilgileri bana geliyor.
    (aşağıdaki listeyi yapmadan önce bazı kurumları arayıp sildirmiştim ama düzelmiyor düzelmiyor)
    türk telekom kaç kez aradım ama diyor ki görevli "bu adresi silemeyiz, çünkü o kişi bize bunu beyan etmiş, kendisinin gelip düzeltmesi gerekli" diyor ben de kafayı çiziyorum.

en merak ettiğim ve sorguladığım konu ise, bu kadar büyük kurumlar, verilen bu e-mail adreslerine onay kodu gönderip adresleri nasıl olur da onaylatmazlar !!!

ziraat bankası 1
    garanti bankası 1
    denizbank 1
    anadolu hayat 1
    ing bank 1
    iş bankası 1
    mng kargo 2
    yapı ve kredi bankası 3
    mediamarkt 3
    akbank 4
    qnb finansbank 5
    vodafone 7
    türk telekom 12
    ttnet 19
    ayrıca münferit haberleşmeler, 5-10 sıradan mail haberleşmesi, 1 senarist, 1 prof, 2 öğretmen, 1 gsm baz istasyonu teknisyeni vs vs
hesabın var mı? giriş yap