şükela:  tümü | bugün
  • bir apartmanın otopark girişine park edilen arabanın başka bir araç tarafından pert edilmesi hadisesidir.

(bkz: zengin olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

edit: kaynak ekleme link
    link 1

edit 2: olayın yaşandığı yerin görüntüsü google maps 'te bile aynı yerde beyaz bir araba park etmiş görünüyor. demek ki daha önce sık yaşanmış bu durum ve siyah aracın içindeki ali abinin canına tak etmiş ve isyan durumu gerçekleşmiştir!
  • vallahi böyle orjinal bir psikopatı bayadır görmemiştim güzel oldu dedirten manyaklıktır.

benim garajın önüne park eden ibneleri bekliyorum, tam tuvalete falan girdiğimde arabayı alıp tüymüş oluyorlar. maddi hasar vermeyi de yakıştıramıyorum kendime. ama bu bambaşka bir isyan olmuş dasdasdas.
  • hadi itiraf edin hepimizin istedigini yapmis siyah arabanin sahibi.
  • iyi olmuş. yapan da sağlam psikopatmış.
  • karşı tarafın lastiği yerine, 2 kapısının ortasından vurması gerekirdi.
  • yanlış park edile edile çileden çıkartılmış vatandaşın yaptığı haklı isyan.
  • yahu bunu nasıl tebrik edebiliyorsunuz gerçekten anlamadım. tamam karşı taraf hatalı ama adamın arabasını pert edince eline ne geçti yani? problemlere şiddetle cevap vermeyi savunamiyorum ben maalesef.
  • herkesin düşünüp fakirlikten yapamadığını yapmış adam.
    doğru değil iki tarafında yaptığı tabii. fakat su yanlış yerlere park etme olayını komple çözmeleri gerek artik insanların.
  • hep bunu yapmak istemişimdir, yapanın eline sağlık valla, içimin yağları eridi resmen.
  • daha dün konuşmuştuk arkadaşlarla eski bir araba alıp caddeye ikinci sıra park edenlere, emniyet şeridinden gidenlere sürte sürte araba süresim var.