şükela:  tümü | bugün
  • bir apartmanın otopark girişine park edilen arabanın başka bir araç tarafından pert edilmesi hadisesidir.

(bkz: zengin olunca yapılacak ufak şımarıklıklar)

edit: kaynak ekleme link
    link 1

edit 2: olayın yaşandığı yerin görüntüsü google maps 'te bile aynı yerde beyaz bir araba park etmiş görünüyor. demek ki daha önce sık yaşanmış bu durum ve siyah aracın içindeki ali abinin canına tak etmiş ve isyan durumu gerçekleşmiştir!
  • elleri dert görmesin, harika yapmış.

(bkz: dörtlüleri yakınca her yerin otopark olması)

edit: politik doğrucu gavatlar gelmiş.
    bak güzel kardeşim emojisi eşliğinde izah edelim;
    bunun doğrusu nedir biliyor musun? oraya park edersin çok acil bir işin vardır, ama hemen yandaki esnafa da verirsin irtibat numaranı ya da arabanın camına telefon numaranı gösteren bir kağıt iliştirirsin ki adam gelince seni bulabilsin. belki karısı hastalandı acile götürecek? afedersin ama sikmişim hakkını hukukunu öyle bir durumda. gidin başka yerde kasın duyarınızı.
  • vallahi böyle orjinal bir psikopatı bayadır görmemiştim güzel oldu dedirten manyaklıktır.

benim garajın önüne park eden ibneleri bekliyorum, tam tuvalete falan girdiğimde arabayı alıp tüymüş oluyorlar. maddi hasar vermeyi de yakıştıramıyorum kendime. ama bu bambaşka bir isyan olmuş dasdasdas.
  • hadi itiraf edin hepimizin istedigini yapmis siyah arabanin sahibi.
  • iyi olmuş. yapan da sağlam psikopatmış.
  • karşı tarafın lastiği yerine, 2 kapısının ortasından vurması gerekirdi.
  • siyah jipin suçu neydi.. millet iyice kafayı yedi
  • yanlış park edile edile çileden çıkartılmış vatandaşın yaptığı haklı isyan.
  • hep hayal ettiğim şeyi yapmış. vallahi her ne kadar doğru bir şey olmasa da helal olsun demek zorundayım.
  • yahu bunu nasıl tebrik edebiliyorsunuz gerçekten anlamadım. tamam karşı taraf hatalı ama adamın arabasını pert edince eline ne geçti yani? problemlere şiddetle cevap vermeyi savunamiyorum ben maalesef.